3. klasside õppetool

23.08.16

Kolmandate klasside õppetooli kuulub 8 rõõmsameelset, entusiastlikku, koostööaldist, oma tööd südamega tegevat ja armastavat klassiõpetajat.  Üheskoos moodustame hästi toimiva vahva meeskonna. Peame tähtsaks õppimist iseenda ja teiste kogemuste kaudu. Lisaks õpilastele on õpetaja ise ka pidevas õppeprotsessis.

Esimese õpetaja roll koolis on väga oluline. Klassiõpetaja ülesanne on piltlikult öeldes hea ja tugeva vundamendi rajamine, millele saab järkjärgult vastupidava maja ehitada.

Oma töös kasutame lisaks tavapärastele õppemeetoditele ka Hea Alguse õpetuse elemente - hommikuring, keskustepäev, aktiivõpe. Püüame õpetamist ka klassist välja viia. Keila pakub suurepäraseid võimalusi loodusega sõbraks saamisel ja õuesõppe korraldamisel. Õppetöö rikastamiseks organiseerime õppekäike, käime teatris, korraldame erinevaid ühisüritusi, väärtustame ja hoiame traditsioone.

Teiste klasside õpetajad:

3.a klass - Ebelii Barndõk

3.b klass - Evelin Süvari-Hein

3.c klass - Piret Põldme

3.d klass - Katrin Veelmaa

3.e klass - Irma Erendi(õppetoolijuht)

3.f klass - Angelika Käsk

3.g klass - Mirjam Pärtel

3.h klass – Triinu Raissar

SOOVITUSLIK KIRJANDUS

Laps loeb igal õppeperioodil omal valikul läbi ühe raamatu.

Lugemispäevikusse kirjutab raamatu pealkirja, autori, tegelased ja lühikokkuvõtte loetust (mis toimus, mis selles raamatus oli sinu jaoks huvitav, miks sa seda soovitad/ ei soovita teistel lugeda) ning joonistab väikese pildi.

Valiku võib teha järgnevate raamatute hulgast:

• A. Pervik „Kunksmoor"
  • A. Jakobson „Ööbik ja vaskuss"
  • O. Kirkegaard „Kummi - Tarzan ja teised"
  • A. Kivirähk „Sirli, Siim ja saladused"
  • T. Seero „Jürimari pere lood"
  • A. Kivirähk „Limpa ja mereröövlid", „Karneval ja kartulisalat", „Oskar ja asjad",  "Kaka ja kevad"
  • A. Schmitd „Viplala lood"
  • O. Preussler „Väike nõid"
  • J. Rannap „Aptsihh! Aptsihh! Aptsihh!"
  • K. Kass „Kasper ja viis tarka kassi", „Nõianeiu Nöbinina", „Petra lood", „Peeter ja mina", „Õpetaja Kusti kummitab", „Käru-Kaarel"
  • I. Tomusk „Volli vanad vigurid", „Kriminaalsed viineripirukad", „Digipöörane kool", „Kriminaalne koolipapa"
  • L. Tungal „Kristiina, see keskmine"
  • A. Lindgreni raamat omal valikul
  • P. Raud „Ernesto küülikud", „Printsess Luluu ja härra Kere", „Teistmoodi printsessilood"
  • K. Vainola „Tiigielu aabits", „Ville", Kelli lood
  • H. C. Anderseni muinasjutud („Keisri uued rõivad", „Printsess herneteral", „Lumekuninganna")
  • M. Widmark, H. Willis LasseMaia detektiivibüroo sari
  • U. Stark „Võidumees", „Nupuvend", „Täitsamees"
  • A. Vallik „Pints ja Tutsik"
  • Üks luuleraamat (A. Vallik, L. Tungal, Wimberg, Contra, I. Trull, O. Arder)

Lugeda võib ka kõiki teisi raamatuid!

Toimetaja: AHTI NOOR