Algkoolimaja pereõhtu

Lastekaitsepäeva õhtupoolik oli Pargi tänava koolihoones üsna rahvarohke. Perepäev “Maja täis rõõmu”, tõi emad-isad, vanaemad-vanaisad, uut koolihoonet uudistama.

Uudishimu rahuldatud, sai kätt proovida mitmetes erinevates töötubades. Tantsuhuvilistele pakuti võimalust krabina tantsu lüüa, kunstihuvilised said kätt proovida liivapildiga või Picasso moodi joonistades. Kes soovis ajule töölt, pidi valima nuputamise töötoa või hoopis detektiiviks kehastuma. Lennukool nõudis hea tulemuse saamiseks korrektset voltimistehnikat ning tugevat viskekätt, kangakudujad pidid olema kannatlikud, aednikud istutuspotti kaunistades loovad, mullatööd tehes aga ettevaatlikud. Kes tahtis, sai loodusest korjatud kive kaunistada, sporti teha, ringmänge mängida, esinemisi vaadata ning kringliga kõhtu täita. Oli üks tõeliselt mõnus, rõõmu täis õhtupoolik.