PARGIMAJA ÕPETAJAD

16.01.18
1 Ülvi Aavik klassiõpetaja ulvi.aavik@keilakool.ee
2 Kairi Arula klassiõpetaja kairi.arula@keilakool.ee
3 Marge Asik klassiõpetaja marge.asik@keilakool.ee
4 Ebelii Barndõk klassiõpetaja ebelii.barndok@keilakool.ee
5 Irma Erendi klassiõpetaja irma.erendi@keilakool.ee
6 Reet Hanni huvijuht, muusikaõpetaja reet.hanni@keilakool.ee
7 Marge Kannel klassiõpetaja marge.kannel@keilakool.ee
8 Imbi Kromanov arvutiõpetaja imbi.kromanov@keilakool.ee
9 Pilvi Kula klassiõpetaja, logopeed pilvi.kula@keilakool.ee
10 Kaia Kärner tantsuõpetaja kaia.karner@keilakool.ee
11 Anu Lang klassiõpetaja anu.lang@keilakool.ee
12 Marge Laur klassiõpetaja marge.laur@keilakool.ee
13 Urve Leomar klassiõpetaja urve.leomar@keilakool.ee
14 Kadri Leping muusikaõpetus kadri.leping@keilakool.ee
15 Arvo Liivamägi kehaline kasvatus arvo.liivamagi@keilakool.ee
16 Ülle Lillestik klassiõpetaja ulle.lillestik@keilakool.ee
17 Anu Martin klassiõpetaja anu.martin@keilakool.ee
18 Anu Matteus muusikaõpetus anu.matteus@keilakool.ee
19 Elle Mähhar klassiõpetaja elle.mahhar@keilakool.ee
20 Kaidi Naur eripedagoog kaidi.naur@keilakool.ee
21 Margit Orav klassiõpetaja margit.orav@keilakool.ee
22 Tiia Peenmaa muusikaõpetus tiia.peenmaa@keilakool.ee
23 Tiiu Pikpoom inglise keel tiiu.pikpoom@keilakool.ee
24 Reet Pudan klassiõpetaja reet.pudan@keilakool.ee
25 Piret Põldme klassiõpetaja piret.poldme@keilakool.ee
26 Mirjam Pärtel klassiõpetaja mirjam.partel@keilakool.ee
27 Triinu Raissar eripedagoog triinu.raissar@keilakool.ee
28 Ilga Riga klassiõpetaja ilga.riga@keilakool.ee
29 Annika Ruven klassiõpetaja annika.ruven@keilakool.ee
30 Jaana Siig klassiõpetaja jaana.siig@keilakool.ee
31 Evelin Süvari-Hein klassiõpetaja evelin.suvari-hein@keilakool.ee
32 Ulvi Talvar klassiõpetaja ulvi.talvar@keilakool.ee
33 Leelo Tamkivi klassiõpetaja leelo.tamkivi@keilakool.ee
34 Ave Torm kehaline kasvatus ave.torm@keilakool.ee
35 Helen Tuga muusikaõpetus helen.tuga@keilakool.ee
36 Maarja Tuul klassiõpetaja maarja.tuul@keilakool.ee
37 Katrin Veelmaa klassiõpetaja katrin.veelmaa@keilakool.ee

 

Toimetaja: AHTI NOOR

PÕHJAMAJA ÕPETAJAD

12.11.18
1 Katrin Aas matemaatika katrin.aas@keilakool.ee
2 Ljudmilla Aljošina matemaatika ljudmilla.aljosina@keilakool.ee
3 Saard  Angela  inglise keel angela.saard@keilakool.ee
4 Chrisely Apri praktiline ajakirjandus crisely.apri@keilakool.ee
5 Tiina Arrak matemaatika tiina.arrak@keilakool.ee
6 Milvi Arukask klassiõpetaja milvi.arukask@keilakool.ee
7 Merit Baranin füüsika merit.baranin@keilakool.ee
8 Maia Bašarenko vene keel, matemaatika maia.basarenko@keilakool.ee
9 Kaarin Birkan saksa keel kaarin.birkan@keilakool.ee
10 Mari-Liis Bozzi klassiõpetaja mariliis.bozzi@keilakool.ee
11 Aire Brandmeister vene keel aire.brandmeister@keilakool.ee
12 Riin Buddell eesti keel ja kirjandus riin.buddell@keilakool.ee
13 Maris Crandall eesti keel ja kirjandus maris.crandall@keilakool.ee
14 Tarand  Diana inimese-  ja loodusõpetus diana.tarand@keilakool.ee
15 Trolla  Gerhard abiõpetaja  
16 Mänd Gristel  eesti keel, kirjandus gristel.mand@keilakool.ee
17 Erki Haavasalu füüsika, keemia erki.haavasalu@keilakool.ee
18 Ellen Haljand klassiõpetaja ellen.haljand@keilakool.ee
19 Raili Haugas matemaatika raili.haugas@keilakool.ee
20 Tauno Hausenberg kehaline kasvatus tauno.hausenberg@keilakool.ee
21 Kairit Hendrikson füüsika kairit.hendrikson@keilakool.ee
22 Kadri Hiob matemaatika kadri.hiob@keilakool.ee
23 Siivi Holmberg loodusõpetus, bioloogia siivi.holmberg@keilakool.ee
24 Piret Hunt inglise keel piret.hunt@keilakool.ee
25 Kadi Härma muusika kadi.harma@keilakool.ee
26 Fels Ingrid  eesti keel teise keelena ingrid.fels@keilakool.ee
27 Heli Israel inimeseõpetus heli.israel@keilakool.ee
28 Dinibek Izbatõrov tööõpetus dinibek.izbatorov@keilakool.ee
29 Marika Jegers eripedagoog marika.jegers@keilakool.ee
30 Kristel Kahro kehaline kasvatus kristel.kahro@keilakool.ee
31 Kulbok  Kai  draamaõpe kai.kulbok@keilakool.ee
32 Peetris  Kaja  usundiõpe kaja.peetris@keilakool.ee
33 Mairoos Kala klassiõpetaja mairoos.kala@keilakool.ee
34 Külli Kalamees käsitöö ja kodundus kulli.kalamees@keilakool.ee
35 Inga Kangur bioloogia, loodusõpetus inga.kangur@keilakool.ee
36 Karina Kirisberg eesti keel ja kirjandus karina.kirisberg@keilakool.ee
37 Alla Kolodijeva vene keel alla.kolodijeva@keilakool.ee
38 Marina Kopijetskaja inglise keel marina.kopijetskaja@keilakool.ee
39 Kaskman  Kristjan  valikaine kristjan.kaskman@keilakool.ee
40 Imbi Kromanov kunst, arvutigraafika imbi.kromanov@keilakool.ee
41 Helena Kukk muusika helena.kukk@keilakool.ee
42 Tarmo Kõrs kehaline kasvatus tarmo.kors@keilakool.ee
43 Carol Kõrts hispaania keel carol.korts@keilakool.ee
44 Marju Käo matemaatika marju.kao@keilakool.ee
45 Kaia Kärner tantsuõpetus kaia.karner@keilakool.ee
46 Karl-Henri Käämer eesti keel ja kirjandus karl.kaamer@keilakool.ee
47 Olgert Laidsaar füüsika olgert.laidsaar@keilakool.ee
48 Kanger  Larissa kehaline kasvatus larissa.kanger@keilakool.ee
49 Kersti Lepik inimeseõpetus kersti.lepik@keilakool.ee
50 Siiri Lepikult kunstiõpetus, joonestamine siiri.lepikult@keilakool.ee
51 Inno  Liina bioloogia, loodusõpetus liina.inno@keilakool.ee
52 Madis Loorents matemaatika madis.loorents@keilakool.ee
53 Aurika Lukjanova vene keel aurika.lukjanova@keilakool.ee
54 Kristina Madisson-Laht kunstiajalugu kristina.madisson@keilakool.ee
55 Anu Martin klassiõpetaja anu.martin@keilakool.ee
56 Anu Matteus muusika anu.matteus@keilakool.ee
57 Möll  Merje  asendusõpetaja merje.möll@keilakool.ee
58 Tiina Murdla eesti keel ja kirjandus tiina.murdla@keilakool.ee
59 Leila Must inglise keel leila.must@keilakool.ee
60 Einard Mändla keemia einard.mandla@keilakool.ee
61 Rauno Neuhaus kehaline kasvatus rauno.neuhaus@keilakool.ee
62 Ahti Noor rakendusinformaatika ahti.noor@keilakool.ee
63 Pille-Riin Noor ajalugu pille-riin.noor@keilakool.ee
64 Avo Ollerma ajalugu, ühiskond avo.ollerma@keilakool.ee
65 Alar Olup riigikaitse alar.olup@keilakool.ee
66 Hellike Orav matemaatika hellike.orav@keilakool.ee
67 Kadri Ottis ajalugu, ühiskond kadri.ottis@keilakool.ee
68 Heldin Pajumägi käsitöö ja kodundus heldin.pajumagi@keilakool.ee
69 Urve Paltser inglise keel /vene keel urve.paltser@keilakool.ee
70 Rene Pedai tööõpetus rene.pedai@keilakool.ee
71 Olga Petrosjan vene keel olga.petrosjan@keilakool.ee
72 Rasmus Pitkänen loodusfotograafia rasmuspitka@gmail.com
73 Geithy Plakk informaatika geithy.plakk@keilakool.ee
74 Irja Põlluveer kehaline kasvatus irja.polluveer@keilakool.ee
75 Triinu Raissar eripedagoog triinu.raissar@keilakool.ee
76 Mari-Liis Rajamets eesti keel ja kirjandus mariliis.rajamets@keilakool.ee
77 Siiri Raudna klassiõpetaja siiri.raudna@keilakool.ee
78 Brita Rikkolas eesti keel ja kirjandus brita.rikkolas@keilakool.ee
79 Keirin Ritval käsitöö ja kodundus keirin.ritval@keilakool.ee
80 Pille Roolaid eesti keel ja kirjandus pille.roolaid@keilakool.ee
81 Nelly Ruuge korrakaitse, piirivalve nelly.ruuge@keilakool.ee
82 Raul Rändla kehaline kasvatus raul.randla@keilakool.ee
83 Reet Saard inglise keel reet.saard@keilakool.ee
84 Eve Salmistu inglise keel eve.salmistu@keilakool.ee
85 Lii Sepp geograafia, bioloogia lii.sepp@keilakool.ee
86 Janne Sirel klassiõpetaja janne.sirel@keilakool.ee
87 Silver Sooväli ajalugu silver.sooväli@keilakool.ee
88 Jelena Suhhanova vene keel jelena.suhhanova@keilakool.ee
89 Karoline Säde inglise keel karoline.sade@keilakool.ee
90 Galina Žukova vene keel galina.zukova@keilakool.ee
91 Paula Taberland inglise keel paula.taberland@keilakool.ee
92 Leelo Talistu matemaatika leelo.talistu@keilakool.ee
93 Tiia Tamsalu kehaline kasvatus tiia.tamsalu@keilakool.ee
94 Sirje Tasso kehaline kasvatus sirje.tasso@keilakool.ee
95 Äli Hanna Teeääre inglise keel ali.teeaare@keilakool.ee
96 Helin Tikerpuu kunstiõpetus helin.tikerpuu@keilakool.ee
97 Kadri Tomera eesti keel ja kirjandus, klassiõpetaja kadri.tomera@keilakool.ee
98 Kadri Toom eesti keel ja kirjandus kadri.toom@keilakool.ee
99 Anni Toom inglise keel anni.toom@keilakool.ee
100 Helle Turmen inglise keel helle.turmen@keilakool.ee
101 Karin Tümanok inglise keel karin.tumanok@keilakool.ee
102 Mary Vaher eesti keel ja kirjandus mary.vaher@keilakool.ee
103 Ann Vaida kõne ja väitlus  
104 Kristiin Valdre loodusõpetus, geograafia kristiin.valdre@keilakool.ee
105 Anneli Vallaste inglise keel anneli.vallaste@keilakool.ee
106 Allie Vernik ajalugu allie.vernik@keilakool.ee
107 Hurmi Väljamäe eesti keel ja kirjandus, teatriajalugu hurmi.valjamae@keilakool.ee
108 Jaanus Väljamäe huvispordi alused jaanus@keila.ee
109 Ülle Vänto geograafia ulle.vanto@keilakool.ee
110 Kristi Värv majanduse kursused kristi.varv@keilakool.ee
111 Kalju Õunmann päästetöö kalju.ounmann@keilakool.ee
112 Margarita Ümarik inglise keel margarita.umarik@keilakool.ee

 

Toimetaja: AHTI NOOR