Projekt VAHETUND

Vahetund on koolis üks kõige lemmikum tund. Nii on see olnud 10, 20, 30 ja rohkem aastaid tagasi. Ammustel aegadel tohtis vahetunnis ainult ringiratast jalutada, isegi akna all seismine oli rangelt keelatud. Korrarikkujad pandi keset koridori seisma, see oli omamoodi häbipost. Kui tahtsid natukene vabamalt hingata, tuli pageda WC-sse, paraku käis korrapidajaõpetaja  sealgi pistelist kontrolli tegemas.

Tänapäeval on vahetunnid sootuks teistsugused. Kes tahab istub, kes tahab jalutab, vahel isegi jookseb või mängib palli. Suur osa veedab väärtuslikud vabad minutid ninapidi telefonis. Mis juhtuks siis, kui nutiseadme kõrvale saaksime noortele pakkuda teisi tegevusi, näiteks keksu- või vahvaid liikumismänge?

Vahetund.ee on heategevusprojekt, mis toob vanad head mängud, kummikeksu ja footbagi, tagasi koolidesse. Keila Kooli alg – ja põhikool liitusid projektiga ning eelarve on  üsna suur - 1540€.

Head vanemad, panustame ka omalt poolt, nii palju kui võimalik, ülejäänu eest hoolitseb juba Tallinn Moon Rotary Klubi.

Link, mis suunab otse Keila Kooli toetuslehele : https://vahetund.ee/keila-kool/
Põhjaliku ülevaate projeketist leiab:  www.vahetund.ee