« Tagasi

Parimad loodusainetes

Loodusainete mitmest osast koosnev koolivoor toimus  2019 aasta 3.- 4. detsembril. Kokku osales 105 õpilast.

6. klassid

I koht - Mirtel Kaber, õpetaja Kristiin Valdre

II-III koht - Leele Veersalu, õpetaja Kristiin Valdre

II-III koht - Karl Hannes Künnapas, õpetaja Diana Tarand

 

7. klassid

Bioloogia

I koht - Hanna-Grete Suurvärav, õpetaja Inga Kangur

II-IV koht - Ursula Prants, õpetaja Siivi Holmberg

II-IV koht – Liset Soosaar, õpetaja Liina Inno

II-IV koht – Merili Vaiknurm, õpetaja Liina Inno

Geograafia

I koht - Ursula Prants, õpetaja Kristiin Valdre

II-III koht - Birke Mirell Pahapill, õpetaja Ken-Edvard Pikkorainen

II-III koht - Oliver Grauen, õpetaja Ken-Edvard Pikkorainen

Üldarvestus

I koht – Ursula Prants

II koht – Oliver Grauen

III koht - Birke Mirell Pahapill

 

8. klassid

Bioloogia

I koht - Jaana Kers, õpetaja Siivi Holmberg

II koht - Isabel Haiba, õpetaja Inga Kangur

III koht - Egert Kelder, õpetaja Inga Kangur

Geograafia

I koht – Jaana Kers, õpetaja Kristiin Valdre

II koht – Kenert Kuldveer, õpetaja Ken-Edvard Pikkorainen

III koht - Isabel Haiba õpetaja Lii Sepp

Keemia

õpetaja Erki Haavasalu

I koht – Jaana Kers

II koht – Egert Kelder

III koht – Karl Jano

Füüsika

õpetaja Kairit Loodus

I-II koht - Kadri Käpa

I-II koht - Isabel Haiba

III-VI koht – Demi Viira

III-VI koht - Liisa Marii Mathisen

III-VI koht - Kaur Kantsik

III-VI koht - Karl Jano

Üldarvestus

I koht – Jaana Kers

II koht – Karl Jano

III koht - Anneli Nugis

 

9. klassid

Bioloogia

I koht – Mia Virunurm, õpetaja Inga Kangur

II koht - Mari Meigas, õpetaja Inga Kangur

III koht - Siim Arusalu, õpetaja Liina Inno

Geograafia

õpetaja Ken-Edvard Pikkorainen

I koht – Siim Arusalu

II koht - Liisa-Lotte Hein

III koht - Andeli Puusepp

Keemia

I koht – Mari Meigas, õpetaja Einard Mändla

II koht - Kert Aaver, õpetaja Einard Mändla

III-IV koht - Andeli Puusepp, õpetaja Erki Haavasalu

III-IV koht - Mikado Izbatõrov, õpetaja Einard Mändla

Füüsika

I koht – Grete Sakteos, õpetaja Kairit Loodus

II koht – Mari Meigas, õpetaja Kairit Loodus

III koht – Kert Aaver, õpetaja Olgert Laidsaar

Üldarvestus

I koht – Mari Meigas

II koht – Kert Aaver

III-IV koht – Grete Sakteos

III-IV koht – Andeli Puusepp

 

10. klassid

Geograafia

õpetaja Ken-Edvard Pikkorainen

I koht - Erik Rajamäe

II koht - Hanna-Liisa Aava

III - Heldur Hanni

Keemia

õpetaja Erki Haavasalu

I koht - Erik Rajamäe

II koht - Heldur Hanni

III - Hanna-Liisa Aava

Füüsika

õpetaja Olgert Laidsaar

I koht – Heldur Hanni

II koht - Hanna-Liisa Aava

 

11. klassid

Bioloogia

õpetaja Inga Kangur

I koht - Rolf Kairo

II koht - Häli Hinno

III koht - Aleks Jõe

 

Geograafia

I koht – Häli Hinno, õpetaja Ken-Edvard Pikkorainen

II-III koht – Rolf Kairo, õpetaja Ken-Edvard Pikkorainen

II-III koht – Teele Tamme, õpetaja Lii Sepp

Keemia

õpetaja Einard Mändla

I koht – Rauno Pisa

II koht – Häli Hinno

III koht - Aleks Jõe

Füüsika

õpetaja Olgert Laidsaar

I koht – Häli Hinno

II-III koht – Rolf Kairo

II-III koht - Aleks Jõe

Üldarvestus

I koht - Häli Hinno

II koht - Rolf Kairo

III koht - Aleks Jõe

 

12. klassid

Bioloogia

õpetaja Liina Inno

I koht – Elisabeth Prints

II-III koht - Rainer Viirlaid

II-III koht - Kaspar Marcus Paukson

Geograafia

õpetaja Lii Sepp

I koht – Rainer Viirlaid

II koht – Kaspar Marcus Paukson

III koht - Marleen Kose

Keemia

õpetaja Einard Mändla

I koht – Kaspar Marcus Paukson

II koht – Andreas Laasma

III koht - Rainer Viirlaid

Füüsika

õpetaja Olgert Laidsaar

I koht – Kaspar Marcus Paukson

II koht – Andreas Laasma

III koht - Jakob Mäeots

Üldarvestus

I koht – Kaspar Marcus Paukson

II-III koht – Andreas Laasma

II-III koht - Jakob Mäeots

 

PALJU ÕNNE!