Loodusfotograafia konkurss „See hetk…“

Koroonasügis ei luba koolivaheajal Eestist välja minna. Seepärast võta kott, vihmakeep, pane jalga matkasaapad ning mine loodusesse. Vaata, peatu, märka ja jäädvusta see imeline hetk, mida pakub Eestimaa võrratu loodus.

Kõikidest saabunud töödest valitakse 70, mis lähevad rändnäitusele Harjumaale ja kaugemalegi.
Rändnäitusele minevatest töödest valitakse omakorda välja iga vanuserühma 3 parimat.
Osaleda saab kuni kahe tööga. Pildi juurde lisa enda nimi, klass ja töö pealkiri.

Hindamine toimub: 1.-3.klass; 4.-5.klass; 6.-7. klass; 8.- 9.klass ja 10.-12.klass

Konkurss kestab 19.10.2020-15.11.2020.

Palun lae oma pildid: http://bit.ly/KeilaKooliLoodusfoto2020
Pildi juurde kirjuta: ENDA NIMI, KLASS, TÖÖ PEALKIRI

Töid hindab väärikas žürii, kuhu kuuluvad loomeinimesed erinevatest valdkondadest. Tulevikus hakkavad välja valitud tööd kaunistama Keila Kooli seinu!

Auhinnad on välja pannud:

JA VEEL PALJU TOREDAID AUHINDU TEISTELT SPONSORITELT!