Sõprusetera

Keila Kooli õpilased koos juhendajatega osalevad järjekordses Räpina Aianduskooli taimekasvatusprojektis "Sõprusetera". Sel aastal on meie koolist rekordarv osalejaid: 15 klassi Pargimajast ja 5 Põhjamajast.

Projekti eesmärgiks on õppida uusi oskusi, kasvatada, hooldada ja vaadelda aedherne taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju.

Räpina Aianduskooli õpilased ja juhendajad teevad katse kaasa, jagavad õpetusi, soovitusi, meeldetuletusi ja annavad nõu tekkivate küsimuste korral. Lisaks taimede kasvatamisele ootavad ees iganädalased huvitavad viktoriiniküsimused, mitmed konkursid ja võistlused ning kevadine maitsev ja tervislik hernesaak.

Kõiki projektiga seotud tegevusi kajastatakse kodulehel.

Projekt "Sõprusetera" ja suur aedherne võidu kasvatamine algas 27. veebruaril ja kestab 30. aprillini 2017.