Harjumaa laululapse Keila eelvoor

24. märtsil toimus Keila kultuurimajas Harjumaa laululapse Keila eelvoor, kus osales arvukalt andekaid noori soliste Keila Koolist. Lauljate hindamise keerulist tööd tegid Keila muusikakooli õpetaja ja barokklaulja Marika Pabbo, Lehola lasteaia juhataja Tiina Savisaar ning Vasalemma Põhiooli muusikaõpetaja Helen Hiie.

Žürii andis välja auhinnalisi kohti ja eripreemiaid, mis sel korral jagunesid järgnevalt:

7-9-aastased solistid

I koht Pärt Paalaroos ja Sonja Madelene Ardon

II koht Raven Ojala, Ida Emilie Viigisalu ja Kennet Valtri

III koht Kertu-Liis Sarv  ja Greyson Pärnpuu

Eripreemia eriti puhtalt laulmise eest pälvis Iris Maurer.

Esikoha saanud õpilased esindavad Keila linna solistide konkursil Harjumaa Laululaps 2017, mis toimub 21. ja 22. aprillil Viimsi kultuurikeskuses.

10-12-aastased

I koht Hanna Mirjam Roots

II koht Mariliis Blumkvist ja Oskar Voldemar Viigisalu III koht Hannaliis Aunver

Eripreemia puhta esituse eest Iris Maurerile, eripreemia särtsaka esituse eest Paulina Andrejevale.

13-15-aastased

I koht Katariina Loog

16-18-aastased

I koht Carolin Liis Tamm

II koht Anete Juurik

Harjumaa laululapse maakondlikku vooru 21.-22.aprillil pääsesid edasi I ja II koha saavutanud solistid.

Suur tänu õpetajatele Tiia Peenmaale, Kadri Lepingule, Anu Matteusele ja Kadi Härmale ning kõikidele lauljatele!