Raamatute lugemine aitab kaasa sõnavara arengule, rikastab meie fantaasiat ja laiendab maailmapilti.

Ettelugemise vahetunnid Pargimajas

Koolis on keelatud poliitilise sisuga- ja valimisreklaamid.

Pane tähele!

Koolis on keelatud poliitilise sisuga- ja valimisreklaamid.

Selleks, et vältida hommikuti ummikuid koolimaja ees, on kehtestatud uus kord autodele. Palun jälgi märki ja uut liikluskorraldust!

Uus parkimiskord Pargimaja juures

Pargimaja plaanitakse muuta. Tule ja aita arhidektidel luua õpilaste jaoks kõige sobivam koolimaja! Konkurss kestab kuni 31. jaanuarini. Ootame 1.- 4.klasside õpilaste lennukaid ideid!

Konkurss - "Siin tunnen ennast hästi!"

Kandideerimise tingimused ja lisainfo leiad juuresolevast dokumendist.

Keila Kool pakub tööd juhiabile

Kandideerimise tingimused ja lisainfo leiad juuresolevast dokumendist.

19.detsembri õhtul toimus koolis meeleolukas jõulukontsert.

Jõulukontsert

19.detsembri õhtul toimus koolis meeleolukas jõulukontsert.

Muusikaline üllatus hommikul ja lõbusate sussidega koolijütsid - Pargimajas toimub jõuluajal nii mõndagi põnevat.

Jõuluaeg Pargimajas

Korraldada jõulupidu lastele on paras pähkel isegi täiskasvanute jaoks, rääkimata siis õpilastest. 7.b klass sai sellega suurepäraselt hakkama

7.b klassi meeleolukas loovtöö

Keila kooli tüdrukud osalesid heategevusprojektis "Meie panus", lasid näppudel käia ja nii valmisid vahvad ning südamega tehtud öökullid.

Tarkuselinnud heategevuseks

Keila Kooli algkasside õpilased meenutasid Gustav Ernesaksa ühislaulmisega.

Meenutati Laulutaati

Keila Kooli algkasside õpilased meenutasid Gustav Ernesaksa ühislaulmisega.

Paar päeva enne viimast adventi annavad meeleoluka kontserdi Keila Kooli erinevad koorid ja solistid. Tule kindlasti ja saa osa meie laululaste jõulurõõmust!

Jõulukontsert loob meeleolu

Ise tehtud, hästi tehtud! Just nende sõnadega saab iseloomustada mängude õhtut, mille korraldajateks olid kaks viienda klassi tütarlast Martha Lota Maasikas ja Laura Lelov.

Mängude õhtu noortekeskuses

2. H klassi õpilased ja õpetajad saavutasid enda tehtud filmiga Koolifilmi festivalil suure tunnustuse.

Parim kooliteemaline film

Pingutus ja kiire lõpuspurt teateujumises tõi meeskonnale peavõidu.

Ujumine tõi koolile medalid

Pingutus ja kiire lõpuspurt teateujumises tõi meeskonnale peavõidu.

Etluskonkursil "Koidulauliku valgel", esitati Lydia Koidula luulet ja proosapalu. Meie kooli õpilane naases sealt eripreemiaga.

Eripreemia konkursilt "Koidulauliku valgel"

Rahvusvahelisel võistlusel osalesid ka meie kooli robootikiaringi õpilased.

Robootikaring käis Robotexil

Rahvusvahelisel võistlusel osalesid ka meie kooli robootikiaringi õpilased.

Laupäeval, 8.detsembril toimuvad Keila Linna sisekergejõustiku meistrivõistlused, kuhu oodatakse osalema 2005. - 2008. aastal sündinud poisse ja tüdrukuid.

Tule osale linna kergejõustiku meistrivõistlustel!

Keila Kool tähistas 327 aastapäeva pidulike aktustega.

Keila Kool 327

Keila Kool tähistas 327 aastapäeva pidulike aktustega.

Töötajaid, kes on kooliellu panustanud 5 ja enam aastat, peeti kooli sünnipäeval meeles nii tänukirja kui koolimärgiga.

Kooli sünnipäeval tunnustati kolleege

Keila Kooli hariduslugu sai alguse 327 aastat tagasi, kui esimene Keila köster - koolmeister Elias Packel hakkas lastele õpetama lugemist, usuõpetust ja kirikulaule.

Keila Kooli sünnipäev Pargimajas