Kodanikupäev Keila Koolis

Sotsiaalainete õppetool on ette valmistanud tegevused seoses kodanikupäevaga.

Kodanikunädal 20.-24. nov. Põhitegevused 21. nov. klassijuhataja tunni raames.
12. klassid valmistavad ette esitlused 4. ja 5. klassidele, mida tutvustavad 21. nov. klassijuhataja tunnis. Kõik 4.-5. klassid on abiturientide poolt kaetud.
6. klassid kohtuvad 21. nov. esimese tunni ajal aulas Keila Linnavalitsuse töötajaga (kellega, täpsustub lähiajal). Teise tunni ajal on neil ajurünnak teemal "meie ja kodulinn". Hiljem pannakse ühiskonnaõpetuse tunnis kokku ettepanekud, mis kokkulepitud ajal edastatakse linnapeale.
7. klassidel toimub tegevus inimeseõpetuse tunni ajal sel konkreetsel nädalal. Teemaks "hea kodanik".
8. klassid on eelnevalt valmistanud inimeseõpetuse raames sotsiaalreklaami, mida selle nädala jooksul tutvustatakse üksteisele ja õnnestunumaid ka kogu koolis.
9. klassidel toimub ühiskonnaõpetuse raames ideede laat "idee muudab kooli". Parimaid ideid loodame kasutada koolielu elavdamisel.
10. klasside jaoks on planeeritud 21. nov. klassijuhataja tunni ajal auditooriumis kohtumine kodanikuühiskonna aktivisti Helen Talalaeviga.
11. klass on seotud töövarjupäeva ja selle tagasisidega, mis toimub inimeseõpetuse tunnis.

Ideid aitasid välja mõelda kõik õppetooli õpetajad. tegevuste läbiviimisega on konkreetsemalt seotud Aileriin Lelov, Heli Israel ja Kersti Lepik.