« Tagasi

Keila kooli loodusainete kompleksne koolivoor

Loodusainete kompleksne koolivoor toimus 7.-8. nov. Koolivoorus selgitati parimad loodusainete tundjad 8.-12. kl. 4 aine ( bioloogia, geograafia, füüsika, keemia) põhjal, 7. kl. 2 aine (bioloogia, geograafia) põhjal.

Samas selgusid ka parimad ainetundjad aineti (B, G, Fü, Ke).

Kokku osales 118 õpilast.

6. kl. õpilased osalesid loodusõpetuse koolivoorus.

 

Parimad:

7.klass  (osalejaid 43)

I koht – Mari Meigas  7A

II koht – Liisa- Lotte Hein   7B      

III koht – Siim Arusalu   7C

 

8. klass (osalejaid 24)

I koht – Annabel Pugi  8C 

II koht – Kregor Ööbik 8B

III koht – Andreas Kelder 8C

 

9.klass (osalejaid 21)

I koht Häli Hinno 9B

II koht Aleks Jõe     9A 

 III koht -  Kerstin Rõuk    9B

 

Güm. (osalejaid 30)

I koht – Richard Robin Paukson 11R

II koht – Kaspar Marcus Paukson 10R

III koht – Ergo Haavasalu 10R

 

Parimad ainetundjad
BIOLOOGIA

7.klass (osalejaid 43)

I koht – Mia Virunurm 7A                  (õp. I. Kangur)

II koht –  Iko Kõplas  7E                     (õp. I. Kangur)

III- 4. koht –Mari Meigas 7A              (õp. I. Kangur)

III -4. koht- Liisa-Lotte Hein 7B         (õp. L. Inno)

 

8.klass (osalejaid 24)

I koht – Annabel Pugi 8C            (õp. I. Kangur)

II koht- Liis Peedi  8B                  (õp. S. Holmberg)

III-4. koht – Tähte Paalaroos 8B (õp. S. Holmberg)

III-4. koht – Liisi Jaanverk 8E     (õp. I. Kangur)

 

9.klass (osalejaid 21)

I-II koht – Kerstin Rõuk 9B          (õp. L. Inno)

I-II koht – Delis-Loren Laido 9B   (õp. L. Inno)

III-5. koht – Häli Hinno 9B            (õp. L. Inno)

III-5. koht – Mia-Mercedes Orgla (õp. L. Inno)

III–5. koht – Randar Saik               (õp. L. Inno)

 

Güm. (osalejaid 30)

I koht- Henry Heinleht 11J                 (õp. L. Inno)

II koht- Jan Johan Kaarnaväli 12R   (õp. I. Kangur)

III koht- Carolin Liis Tamm 11J         (õp. L. Inno)

 

Parimad ainetundjad
GEOGRAAFIA

7.klass  (osalejaid 43)

I koht -  Siim Arusalu 7C              (õp. Ü. Vänto)

II koht – Andeli puusepp  7B        (õp. Ü. Vänto) 

III- 5. koht -  Mari Meigas 7A       (õp. L. Sepp)

III-5. koht – Kristofer Apri 7C     (õp. Ü. Vänto)

III-5. koht – Iris Truss 7C             (õp. Ü. Vänto)

 

8.klass (osalejaid 24)

I koht – Karina Kongo 8E                  (õp. Ü. Vänto)

II- III koht – Kregor Ööbik  8B         (õp. Ü. Vänto) 

II-III koht – Annabel Pugi 8C            (õp. Ü. Vänto)

 

9.klass (osalejaid 21)

I koht -  Kerstin Rõuk  9B              (õp. Ü. Vänto)

II koht -  Mia- Mercedes Orgla 9B (õp. Ü. Vänto)    

III koht -  Häli Hinno 9B                 (õp. Ü. Vänto)

 

Güm. (osalejaid 30)

I koht – Richard Robin Paukson 11R   ( õp. Ü. Vänto)

II koht- Mart Maide 11R                        (õp. Ü. Vänto)

III-4. koht – Albert Ploom  10R              (õp. Ü. Vänto)

III-4. koht – Vladlen Pahv 11R               (õp. Ü. Vänto)

 

Parimad ainetundjad
FÜÜSIKA

8.klass (osalejaid 24)

I koht – Kregor Ööbik 8B             (õp.E. Haavasalu)

II-III koht – Andreas Kelder 8E  (õp. E. Haavasalu)

II-III koht - Martn Kask  8B        (õp. E. Haavasalu)

 

9. klass (osalejaid 21)

I koht – Aleks Jõe 9A                       ( õp. E. Mändla)

II koht- Mia-Mercedes Orgla 9B    ( õp. E. Mändla)

III-4. koht – Helerin Lomp 9A        ( õp. E. Mändla)

III-4. koht- Häli Hinno 9B               ( õp. E. Mändla)

 

Güm. (osalejaid 30)

I koht- Kaspar Markus Paukson  10 R (õp. M. Baranin)

II koht- Henri Nurmela  11R                 (õp. O. Laidsaar)

III-4. koht- Artur Bergvald 10R            (õp. M. Baranin)

III-4. koht- Ergo Haavasalu 10R           (õp. M. Baranin)

 

Parimad ainetundjad
KEEMIA

8.klass (osalejaid 24)

I koht -  Erik Rajamäe 8B         (õp. E. Haavasalu)

II koht – Andreas Kelder 8E     (õp. E. Haavasalu)

III koht –  Annabel Pugi   8C      (õp. E. Mändla)

 

9.klass (osalejaid 21)

I-II koht –  Aili Pent  9B                     (õp. E. Mändla) 

I-II koht- Aure Vainu  9B                   (õp. E. Mändla)   

III koht- Lotta Mägi   9A                    (õp. E. Mändla)  

 

Güm. (osalejaid 30)

I-II koht- Ergo Haavasalu 10R                 (õp. E. Mändla)

I-II koht- Hendrik Parik 11R                    (õp. E. Mändla)

III-4. koht- Kaspar Marcus Paukson10R (õp. E.Mändla)

III-4. koht- Sander Nuut 12R                     (õp. E. Mändla)

 

LOODUSÕPETUSE OLÜMPIAAD 6. klassidele           
 
(osalesid kõik 6 kl.)

I-7.      koht – Kaur Kantsik  6A        (õp. K. Valdre)

I-7. koht –Rando Estorn 6A              (õp. K. Valdre)

I-7. koht – Kenert Kuldveer  6A       (õp. K. Valdre)

I-7. koht – Jan Ingmar Lilleorg 6C  (õp. K. Valdre)

I-7. koht – Rivo Näppi 6E                 (õp. K. Valdre)

I-7. koht – Elizaveta Vanitseva 6E    (õp. K. Valdre)

I-7. koht – Tauri Teras 6F                  (õp. K. Valdre)

 

Õnnitleme õpilasi ja täname õpetajaid!