Suurepärased tulemused maakondlikult ajaloo-olümpiaadilt

10. veebruaril Saue Gümnaasiumis toimunud Harjumaa õpilaste ajaloo-olümpiaadil saavutasid meie kooli noored suurepärased tulemused.

6. klasside arvestuses sai Frederik Pärlin 6c klassist I koha maksumumilähedase punktisummaga. III koha saavutas Jaana Kers 6e klassist. Frederiki ja Jaana õpetaja on Teele Jurtom-Lukašin.

7. klasside arvestuses oli Liisa-Lotte Hein 7b klassist viies. Tema õpetaja on Kadri Ottis.

8. klasside arvestuses oli Kregor Ööbik 8b klassist teine ja Kaisi Pillart, samuti 8b, neljas. 8c klassi õpilane Mathias Abileid  oli kuues. Kõigi kolme õpetaja on Allie Vernik.

9. klasside arvestuses saavutasid  9a klassi õpilased Lotta Mägi II, Grete Kaldre 6. ja Alice Buht 8. koha. Ka nende õpetaja on Allie Vernik.

Gümnaasiumi osas saavutas ainukesena meie kooli esindanud 12r klassi õpilane Sander Nuut I koha. Sander valis teemaks I Maailmasõja. Tema ajaloo õpetaja on Pille-Riin Noor ning olümpiaadiks aitas valmistuda õpetaja Kadri Ottis.

Ka teised 6. -9. klasside arvestuses osalenud õpilased  saavutasid tublid kohad kahekümne hulgas.

Oleme oma õpilaste üle väga uhked! Tubli saavutus!