Kolmapäeval 20.veebruaril ja neljapäeval 21.veebruaril on ürituste korralduse kursuse praktikatööde päevad.

Kapituulutuspäev ja aktiivne vahetund

Meie põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused toimuvad juunis.

Lõpuaktused Keila Koolis

Meie põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused toimuvad juunis.

Algklasside õpilased osalesid öölugemisel „Hundil on need hullud jutud.“

Pargimaja öölugemine

Algklasside õpilased osalesid öölugemisel „Hundil on need hullud jutud.“

100 parimat lugu läbi aegade - sellist pealkirja kandis 4.- 6.klasside Playback.

Playback Põhjamajas

Vabariiklik Noorte Luuleprõmm tõi meie kooli noorele väärika kolmanda koha.

Pärjati noori luuletajaid

Vabariiklik Noorte Luuleprõmm tõi meie kooli noorele väärika kolmanda koha.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutasid meie kooli õpilased häid tulemusi.

Parimad bioloogiatundjad

Terves kehas, tere vaim! Just seetõttu tuleb lumisest talvet võtta viimast ja erandkorras asendada koolipink kelguga.

Talispordipäev Pargimajas

Eesti õpilaste meistrivõistlustel Kreeka-Rooma maadluseses pälvis autasu Oliver Grauen.

Meistritiitel maadluses

Meeleolukas võimlemispidu pani publiku huilgama ja kaasa elama, esinejad andsid laval endast parima.

Võimlemispidu RETRO või siis ETNO

Kooriühingu aastagalal andis suurepärase esituse meie kooli lastekoor dirigent Kadi Härma juhendamisel.

Keila Kooli lastekoori kõrge lend

Traditsioonilisel algklasside pereõhtul sai osaleda erinevates eesti keele töötubades ja kirjutada sõna ilusate sõnade puule.

Pereõhtu Pargimajas

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus osalesid Harjumaa koolide 10.- 12. klasside õpilased.

Parimad inglise keeles

26.jaanuaril selgusid keemiaolümpiaadi piirkonna parimad

Keemiaolümpiaad

26.jaanuaril selgusid keemiaolümpiaadi piirkonna parimad

Harjumaa koolide õpilaste etlejate konkursil särasid meie kooli tüdrukud.

Keila Koolile esikohad

Harjumaa koolide õpilaste etlejate konkursil särasid meie kooli tüdrukud.

Keila Kooli noorterühm ja 6. klassi tantsurühm osalesid Harjumaa C rühmade ja 6.-8.klassi segarühmade esimeses eelproovis. Liigijuhtidele tantsiti ette selgeks õpitud tantsud.

Alanud on XX tantsupeo “Minu arm” eelproovid

Klassivanemate kogu liikmed osalesid koolituspäeval ja harjutasid koostegemist ning ühtset toimimist.

Meeskonnatöö. Ka seda tuleb õppida.

Keila Kooli lastekoor esineb Estonia kontserdisaalis.

Pane tähele!

Keila Kooli lastekoor esineb Estonia kontserdisaalis.

Saku Gümnaasiumis toimus füüsika olümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor. Parimad selgunud!

Parimad füüsikatundjad

Kino Sõprus korraldas kirjanduskonkursi ja eripreemia pälvis meie kooli tütarlaps.

Preemia kirjanduskonkursilt