Pargimajas sai kaasa elada omamoodi moeetendusele, mis pakkus rõõmu ja elevust nii tegijatele kui pealtvaatajatele.

Kui kõnnib mannekeen ...

Kes pääseb laulupeole? Kose Kultuurikeskuses toimus Harjumaa segakooride ettelaulmine laulupeo dirigentidele.

Harjumaa segakooride mõõduvõtmine

19. märtsil toimus Kosel Harjumaa mudilaskooride ühisproov ja ettelaulmine laulupeo dirigentidele.

Pöidlad pihku!

Märtsis toimunud üleeuroopalisel peastarvutamise võistlusel Math99 saavutasid Keila Kooli noored hea tulemuse.

Pargimaja nutikad peastarvutajad

Haridus- ja Teadusministeerium tunnustab ja tänab parimaid õpetajaid. Sul on võimalus esitada enda kandidaat!

Aasta Õpetaja konkurss

Kauni käekirja konkursil valiti kõige ilusamad käekirjad.

Selgusid parimad kaunid käekirjad

Kauni käekirja konkursil valiti kõige ilusamad käekirjad.

Tartu Ülikooli teaduskoolis koostati olümpiaadide ja võistluste hea tava reglement.

Olümpiaadide ja võistluste hea tava

Uue aasta alguses toimus konkurss, mis kutsus algkoolimaja õpilasi fantaseerima teemal, millises klassiruumis nad sooviksid õppida.

Konkurss "Siin tunnen ennast hästi!"

Inimeseõpetuse Ühing andis välja Inimeseõpetuse Õpetaja 2019 laureaadi tiitli.

Tunnustus Keila Kooli õpetajale

Inimeseõpetuse Ühing andis välja Inimeseõpetuse Õpetaja 2019 laureaadi tiitli.

Geograafia maakondlikul teemapäeval 8.klasside õpilastele saavutas Keila Kooli meeskond väga hea tulemuse.

Head tulemused geograafias

11 J klass osales Vabamu integratsiooniprojektis ja selle tulemusean sündis näitus "Kümnendid Eesti ajaloos".

Näitus kooli raamatukogus

Alanud on õpilaste registreerimine 1.klassidesse.

Alanud on vastuvõtt 1.klassidesse

Alanud on õpilaste registreerimine 1.klassidesse.

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse doonorluseteemalisest esseekonkursist võtsid osa Keila Kooli õpilased ja kõik osalejad pälvisid korraldajate poolt ainult kiidusõnu.

Doonorluseteemaline esseekonkurss

Meeleolukad laulud, vahvad tantsud, noorte endi poolt loodud jutud ja luuletused, mõtlemapanevad kõned - seda kõike sai kuulda ja näha aktustel, mis olid pühedantud Eesti Vabariigi sünnipäevale.

Eesti Vabariigi sünnipäev Põhjamajas

12. veebruaril toimus Viimsi Koolis geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Meie kooli õpilased saavutasid häid tulemusi.

Head tulemused geograafiaolümpiaadil

Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistati Pargimajas meeleolukate aktustega.

Eesti sünnipäev Pargimajas

Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistati Pargimajas meeleolukate aktustega.

Kolmapäeval 20.veebruaril ja neljapäeval 21.veebruaril on ürituste korralduse kursuse praktikatööde päevad.

Kapituulutuspäev ja aktiivne vahetund

Meie põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused toimuvad juunis.

Lõpuaktused Keila Koolis

Meie põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused toimuvad juunis.

Algklasside õpilased osalesid öölugemisel „Hundil on need hullud jutud.“

Pargimaja öölugemine

Algklasside õpilased osalesid öölugemisel „Hundil on need hullud jutud.“