Pargimaja tähistas 150 aasta möödumist esimesest laualupeost.

Südamega tehtud pidu

Pargimaja tähistas 150 aasta möödumist esimesest laualupeost.

Pargimaja büroo tööajas on koolivaheajal väike muudatus.

Pane tähele!

Pargimaja büroo tööajas on koolivaheajal väike muudatus.

Keila Kooli meeskond saavutas parima tulemuse ja selleks on loomulikut esimene koht.

Mälumäng "Mõttemeister"

4.- 6. klasside mälumänguvoor on selleks korraks saanud ajalooks. Küsimused olid küll rasked, aga vastajad olid äärmiselt nupukad.

Koolisisene mälumäng

Koolisisese SUDOKU võistluse pingerivi on selgunud.

Sudoku võistluse kokkuvõte

Koolisisese SUDOKU võistluse pingerivi on selgunud.

5.d klassi õpilased esitlesid oma vanematele loodusteemalisi mini-uurimustöid.

Õhtu, mis andis palju

5.d klassi õpilased esitlesid oma vanematele loodusteemalisi mini-uurimustöid.

Keila Kool liitus kevadel uue tagasiside meetodiga, mis aitab ja toetab õpetajaid.

Tagasiside - 360 kraadi

Selle aasta laulupeol saame kuulata ja kaasa elada Keila Kooli noortele lauljatele.

Suur rõõm

Muusika - ja tantsuklassid ootavad poisse.

Tähelepanu kooliuusikute vanemad!

Muusika - ja tantsuklassid ootavad poisse.

Keila Koolis toimuvad pidulikud lõpuaktused kahel päeval.

Lõpuaktused Keila Koolis

Keila Koolis toimuvad pidulikud lõpuaktused kahel päeval.

Kõrged punktid ettelaulmisel tõid pääsu laulukaare alla.

Laulupidu ootab

Kõrged punktid ettelaulmisel tõid pääsu laulukaare alla.

Kuidas saame kaitsta noori rumalate valikute eest? Keelud ja käsud ei aita, koju luku taha ei saa kedagi kinni panna. Kui proovida rääkida? Vürtsitada juttu näidetega elust enesest?

Kuidas öelda EI

Sudoko on mõttemäng, mis nõuab süvenemist ja rahulikku ümbrust. Auditooriumis oli nii vaikne, et oleks võinud kuulda nõela kukkumist. Kõikide ajud töötasid pingsalt.

Sudoku Keila Koolis

Tumedada riided kappi peitu ja värvilised selga! Elagu hea tuju ja rõõmsad värvid!

Kevadrõõmu värvinädal

Trükitud kirja on kerge lugeda, aga proovi sa aru saada käekirjast, kus k sarnaneb h tähega ja m näeb välja justkui tema naabertäht n. Kaunis ja loetav käekiri nõuab harjutamist.

Kauni käekirja konkurss

Kes oli karupoeg Puhhi suurim sõber, miks tuli maailm katta värvidega, kus elas Kunksmoor? 4.-6. klasside kirjandusteemalisel viktoriinil tuli vastata mitemetele säärastele küsimustele.

Lasteraamatupäeva viktoriin

Elupõline õpetaja Mairoos Kala saab täna 85 aastaseks.

Soovime õnne

Elupõline õpetaja Mairoos Kala saab täna 85 aastaseks.

Esimestel kassidel toimus naljapäeval keskustepäev, mis tõi kaasa palju nalja ja elevust, samas ei puudunud sealt uued teamised ja oskused.

Keskustepäev Pargimajas

Neljandate klasside kirjandusviktoriinis loodi koolid segamini ja meie kooli õpilased aitasid oma teadmistega kaasa esikohtade saavutamisele.

Kirjandusviktoriin Jüri Gümnaasiumis

Laulupidu on ukse ees. Kooride ettelaulmised on seljataga ja nüüd jääb üle ainult oodata. Kes pääseb laulukaare alla ja kes jääb kuulajaks?

Rõõm laulust