Keila kooli tüdrukud osalesid heategevusprojektis "Meie panus", lasid näppudel käia ja nii valmisid vahvad ning südamega tehtud öökullid.

Tarkuselinnud heategevuseks

Keila Kooli algkasside õpilased meenutasid Gustav Ernesaksa ühislaulmisega.

Meenutati Laulutaati

Keila Kooli algkasside õpilased meenutasid Gustav Ernesaksa ühislaulmisega.

Paar päeva enne viimast adventi annavad meeleoluka kontserdi Keila Kooli erinevad koorid ja solistid. Tule kindlasti ja saa osa meie laululaste jõulurõõmust!

Jõulukontsert loob meeleolu

Ise tehtud, hästi tehtud! Just nende sõnadega saab iseloomustada mängude õhtut, mille korraldajateks olid kaks viienda klassi tütarlast Martha Lota Maasikas ja Laura Lelov.

Mängude õhtu noortekeskuses

2. H klassi õpilased ja õpetajad saavutasid enda tehtud filmiga Koolifilmi festivalil suure tunnustuse.

Parim kooliteemaline film

Pingutus ja kiire lõpuspurt teateujumises tõi meeskonnale peavõidu.

Ujumine tõi koolile medalid

Pingutus ja kiire lõpuspurt teateujumises tõi meeskonnale peavõidu.

Etluskonkursil "Koidulauliku valgel", esitati Lydia Koidula luulet ja proosapalu. Meie kooli õpilane naases sealt eripreemiaga.

Eripreemia konkursilt "Koidulauliku valgel"

Rahvusvahelisel võistlusel osalesid ka meie kooli robootikiaringi õpilased.

Robootikaring käis Robotexil

Rahvusvahelisel võistlusel osalesid ka meie kooli robootikiaringi õpilased.

Laupäeval, 8.detsembril toimuvad Keila Linna sisekergejõustiku meistrivõistlused, kuhu oodatakse osalema 2005. - 2008. aastal sündinud poisse ja tüdrukuid.

Tule osale linna kergejõustiku meistrivõistlustel!

Keila Kool tähistas 327 aastapäeva pidulike aktustega.

Keila Kool 327

Keila Kool tähistas 327 aastapäeva pidulike aktustega.

Töötajaid, kes on kooliellu panustanud 5 ja enam aastat, peeti kooli sünnipäeval meeles nii tänukirja kui koolimärgiga.

Kooli sünnipäeval tunnustati kolleege

Keila Kooli hariduslugu sai alguse 327 aastat tagasi, kui esimene Keila köster - koolmeister Elias Packel hakkas lastele õpetama lugemist, usuõpetust ja kirikulaule.

Keila Kooli sünnipäev Pargimajas

Keila Koolis tegutseb nüüd klassivanematekogu, kuhu kuuluvad 4.-8. klasside õpilased.

Loodi uus klassivanematekogu

Keila Koolis selgusid parimad ainetundjad bioloogias, geograafias, füüsikas, keemias ning samuti parimad loodusainete tundjad.

Parimad ainetundjad

Keila Kooli õpilased osalesid Briti saatkonna koolilastele joonistus - ja käsitöö konkursil „Ühendkuningriik ja Eesti: 100 aastat sõprust".

Joonistajad pälvisid tunnustuse

Slovakkia noortevahetusest kirjutab Keila Kooli õpilane Grete Rattasepp.

Erasmus+ noortevahetus ,,Stay Cool"

Slovakkia noortevahetusest kirjutab Keila Kooli õpilane Grete Rattasepp.

Matemaatikamängus MATHABLE tulid esikohad Keila Koolile.

Esikohad Keila Koolile

Matemaatikamängus MATHABLE tulid esikohad Keila Koolile.

Õpilased osalesid Eriolümpia Eesti Ühenduse noorteliidreid ühendavas spordiprojektis.

Põnev spordiprojektis osalemine

Keila Koolil oma 3 D printer.

Keila Kooli 3 D printer

Keila Koolil oma 3 D printer.

Kutsume oma ala spetsialiste ühinema meie toreda kooliperega.

Keila Kool pakub tööd

Kutsume oma ala spetsialiste ühinema meie toreda kooliperega.