Geograafia teemapäev

Harjumaa 8.klasside geograafia teemapäev toimus novembrikuu esimesel päeval Viimsi Koolis.

Osalejaid tuli kokku 14 koolist. Meeskonnad olid välja pannud Aruküla Põhikool, Keila Kool , Kiili Gümnaasium,  Kose Gümnaasium,  Kuusalu Keskkool,  Loksa Gümnaasium, Nissi Põhikool,  Oru Põhikool, Püünsi Kool, Saku Gümnaasium, Saue Gümnaasium,  Tabasalu Ühisgümnaasium , Viimsi Kool ja Ääsmäe Põhikool.

Alustuseks viidi noored maateaduse huvilised fotode ja videoklippide abil reisima. Brasiilia elust ning selle kauge maa imepärasest loodusest rääkis TLÜ õppejõud, geograaf Sirje Siska. Kes hoolega kuulas ja usinalt märkmeid tegi, leidis ka viktoriini küsimustele kergemini ning kiiremini õiged vastused.

Kuna suuremad koolid olid teemapäevale saatnud mitu võistkonda, oli rebimine tihe ja parimad tuli selgitada 27 meeskonna seast.

Tasavägise võistluse võitis Püünsi Kool, järgnesid Tabasalu Gümnaasiumi meeskond nr 2 ja meeskond nr 3.

Keila Koolist osalesid teemapäeval lausa 3 meeskonda.

Meie kooli tulemused:

V koht võistkond nr 3 - Jaana Kers  ja Karl Erich Kaugeranna 8e klassist

VI koht  võistkond nr 1 - Isabel Haiba, Marianne Ringberg ja Kristiina Orunurm 8b klassist

XIII koht võistkond nr 2  - Mae Liitmaa 8c, Anneli Nugis  ja Karl Jano 8c klassist

Suur tänu õpilastele osalemise eet!

Aitäh õpetaja Kristiin Valdre!

Aitäh õpetaja Lii Sepp!