Stiilipäev õpetajatele "Tagasi nooruses"

Pipi Pikksukk ei tahtnud saada suureks, sest suurtel inimestel on ainult konnasilmad ja kommunaalmaksud. Esimesi on õnneks võimalik vältida, maksudest pole pääsu.

Vaatame siiski avarama pilguga. Kui need kaks nimetatud komponenti kõrvale jätta, polegi täiskasvanu elu nii tüütu ja karm. Pigem üsna kirev ja mõnus. Pipil polnud lihtsalt paljudest nüanssidest õrna aimugi. Veidike lapselikku meelt ja oskust rõõmu tunda ka väikestest asjadest, need on märgusõnad, mis ei lase suurtel muutuda tülpinud ja väsinud täiskasvanuteks.

4.oktoobril toimub Keila Koolis stiilipäev "Tagasi nooruses", mis pühendatutud kõikidele õpetajatele. Üks kord aastas on ju hea, kui saab klassi ette minna mitte ranges kostüümis vaid hoopis lapselike lehvidega. Kes ei taha hakata päris algklassi õpilaseks, tuletagu meelde, mida kandsid noored siis, kui aasta oli näiteks 1985 või 1990 või hoopis 1965.

Kui tervet garderoobi ei leia, piisab mõnest detailist. Olgu selleks siis omaaegne koolikott, vormimüts või hoopis mänguasi. Praeguse aja noorte jaoks on see kõik ajalugu ja kindlasti põnev vaatepilt.

Fantaasiat ja leidlikkust kõigile!