ÕE uus president

Uus ÕE president, 12.e klassi õpilane Pauli Nathan Jürgens, kohtus esmaspäeval, 30.septembril kooli juhtkonnaga. Vast valitud presidendi jutust jäi käi kõlama mõte, et suuri muudatusi ÕE töös ette pole näha, lähtutakse ikka kooli põhikirjast ning põhiväärtustest. Esikohale seatakse head suhted õpilaste ja õpetajate vahel.

„Enne, kui midagi tegema hakkan, tuleb ennast asjadega kurssi viia", rääkis president. Alustuseks  on ta hakanud maja peal rohkem tere ütlema ja seda just  nooremate klasside õpilastele. „Eks tuleb ikka nendega vestelda ja küsida ka nende arvamust."

President esitles ka ühte vahvat ideed, mis vääriks teostust. Esimesed tunnid võiksid olla füüsiliselt aktiivsemad, õpetajatelt oodatakse rohkem grupimänge, kus nii aju kui füüsis üheaegselt töötavad. Kooli sööklas tuleks uuendused unustada ning jääda vanade tuttavate talongide juurde. "Olen traditsioonide austaja!"

Veel lubas Pauli Nathan seista koolikiusamise vastu ja lubas kindlasti sekkuda, kui märkab, et mõnele õpilasele liiga tehakse. „Ise peab märkama ja sekkuma", oli Pauli kindel sõnum.

Õpilasesinduse uus president  Pauli Nathan Jürgens kogus valimistel  105 häält.

Asepresidendiks sai 36 häälega 12.j klassi õpilane Siim Ülavere.

Soovime uutele tegijatele jõudu ja pealehakkamist!