Küll oleks vahva, kui vahetunnis saaks nutiseadme taskusse jätta ning selle asemel midagi muud põnevat teha. Lapsevanematel on võimalus muutustele kaasa aidata.

Projekt VAHETUND

Teisipäeval, 10.detsembril said neljandate ja viiendate klasside õpilased ümber kehastuda politseinikes. Tegemist ei olnud näidendi või niisama karnevaliga, koolis käis külas Eesti Politseimuuseum.

Sõrmejäljed, fotorobot ja veel palju muud

Keila Kooli TORE juhendaja Heli Israel kirjutab jõulukaartide meisterdamise talgutest.

TORE jõulukaarditalgud

Joonestamine nõuab head kätt, silma, loovust ja kannatlikkust. Keila Kooli noortel joonestajatel läks teemapäeval väga hästi.

Geomeetria teemapäev

Reedel, 6.detsembril toimus rokipidu "Ämber." Lühikese ülevaate toimunust kirjutas Tähte Paalaroos.

Rokipidu

Kui tahad töötada Keila Koolis, omad vastavat haridust, siis kandideeri kindlasti!

Tule meile tööle!

Reedel, 6. detsembril toimusid Keila Tervisekeskuses Harjumaa koolidevahelised MV ujumises. Keila Koolil taas põhjust rõõmu tunda.

Head tulemused ujumises

On aeg tuletada meelde nii vanade kui uuemate jõululaulude sõnad ja lasta häältel kõlada.

Ühislaulmised Põhjamajas

Kaunis esitus etluskonkursil tõi kaasa teise preemia.

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Kaunis esitus etluskonkursil tõi kaasa teise preemia.

Hea eneseväljendusoskus ja ladus kirjasõna valdamine tõi Keila Kooli 8.b klassi tüdrukule esikoha.

Rävala kirjutamiskonkurss

Detsembris on Põhjamaja vahetunnid jõulukuule omaselt kiired ja tegusad.

Ühislaulmine ja kendama turniir

Detsembris on Põhjamaja vahetunnid jõulukuule omaselt kiired ja tegusad.

Keila Kooli väisasid USA saatkonna majandusnõunik Andrea Lindgren ja majandusspetsialist Taimi Veedla.

Külalised USA saatkonnast

Kodu ja kool peavad töötama ühtse eesmärgi nimel. Tore ja kokkuhoidev klassikollektiiv tekib siis, kui kaasata kooliellu lapsevanemad.

Ühtset klassi ei saa luua ainult õpetaja

Keila Kooli sünnipäevapidustused on pidulikud ja meeleolukad. Pargimajas sai vana maja kuulda nii laste laule kui pillilugusid.

Keila Kool 328

Keila Kooli 3.e klassi õpilane Marian Piir osales Lastekaitse Liidu loovkonkursil „Õigus olla mina ise“ ja tema töö äratas tähelepanu.

Õigus olla mina ise

Noored filmitegijad osalesid Saue Gümnaasiumi filmifestivalil.

SNOFF ja 3 h klass

Noored filmitegijad osalesid Saue Gümnaasiumi filmifestivalil.

Tallinna Ülikooli käitumis-ja neuroteaduste tippkeskuse doktor Avo-Rein Tereping tunneb muret Eesti noorte kuulmislanguse pärast.

Täna räägime kuulmisest

Kunstinädala raames korraldati Pargimajas keskuste päev, kus kõik töötaod olid seotud erinevate kunstiliikidega.

Kunstipäev Pargimajas

November on lugemiskuu, mis keskendub Põhjala kirjandusele.

Rõõm lugemisest

November on lugemiskuu, mis keskendub Põhjala kirjandusele.

Vabariiklikul etluskonkursil astusid lavale ka Keila Kooli õpilased.

Etluskonkurss Põlvas

Vabariiklikul etluskonkursil astusid lavale ka Keila Kooli õpilased.