Õpetajate päev "Tagasi nooruses"

Kui tahad nalja saada, siis pead seda ise tegema!

4.oktoobril tähistati Keila Koolis õpetajate päeva, mis sel korral kandis pealkirja „Tagasi nooruses."

Õpetajad reageerisid üleskutsele, riietuda lapselikult, igati positiivselt ning äärmiselt loovalt ja nii võis korrektselt riietatud pedagoogide asemel näha ringi askeldamas hoopis lõbusaid mürsikuid. Kes oli üles leidnud  ruudulise vormiseeliku, kes vana vormimütsi. Traksidega lühikesed püksid, patsipaelad, miniseelikud, nõukogude aegsed ranitsad, kaisukarud, pioneeri kaelarätikud. Õpetajad oskavad lustida ja kaasa mängida!

Väga kuumad kutid ja üks tüdruk saabusid kooli vingete mootorratastega. Loomulikult hullutasid need noorsandid vahetunnis tüdrukuid, ajades nendega mesijuttu.

Mängudest ei suudetud samuti loobuda. Tänased koolmeistrid tuletasid meelde lapsepõlve ja suure rõõmuga löödi kaasa kullis, heeringas ja ringmängus „Kes aias."

Pidulikul koosolekul lasti lauluhäältel kõlada ning õpetajate ansambel „Kõbi" küttis õhkkonna saalis nii kuumaks, et toolidel ei mallanud enam keegi istuda.

Oli see vast üks äge päev!