Mängude õhtu noortekeskuses

Neljapäeval, 6. detsembri õhtul toimus Keila noortekeskuses 5. klasside mängude õhtu,

mille korraldasid ja viisid läbi 5.f klassi tüdrukud Martha Lota Maasikas ja Laura Lelov.

Huvijuhi Triinu Reediku sõnul tuli idee õpilaste endi poolt. „Mina ainult vaatasin, et nende lennukad mõtted mahuksid ajagraafikusse ja aitasin mõelda ka mõned tagavaraplaanid."

Õhtu algas Martha Lota tervituskõnega ja Keila Muusikakooli saksofoniansambli  "Saxophone" (juhendaja Liis Mäevälja) meeleoluka esinemisega.

Sellele järgnesid meeskondlikud mängud: võrkpall, rahvastepall, jahimees, sipelgapesa. Peoliste individuaalset osavust testiti toolimänguga. Toimus ka õnneloos. Õhtu lõppes diskoga.

Kuigi publikuarv jäi oodatust väiksemaks, ei seganud see peo läbiviimist ega mõjutanud programmi. Triinu Reediku arvates oli väiksem seltskond isegi parem, sest osalejate vahel tekkis grupitunne ja ka noortel korraldajatel oli kõike kergem hallata. „Tuleristsed olid igatahes edukad!"

Tänapäeva ühiskonnas, kus virtuaalmaailm on tihtilugu tähtsam kui päriselu, tuleb noorte initsiatiivi igati tunnustada ja sellele kaasa aidata. „Me ju soovime, et kodanikud oleksid aktiivsed, järelikult tuleb neid sellisteks juba maast madalast kasvatada. Isetegemine annab noortele hea kogemuse, õpetab organiseerima ja vastutama.", on Triinu Reedik veendunud.

Mängude õhtule aitasid igati kaasa ka Keila noortekeskuse töötajad.