Meenutati Laulutaati

Gustav Ernesaks, rahva seas tuntud kui Laulutaat, on puudutanud oma heliloominguga mitut põlvkonda.

Helilooja, dirigent, pedagoog, laulupidude korraldaja ja üldjuht. Kindlasti on nii mõnigi seisnud  Laulukaare all ja  Ernesaksa juhendamisel laulnud "Mu isamaa on minu arm".

Gustav Ernesaksa ei saa ega tohigi unustada.

Algkasside huvijuhi Reet Hanni eestvedamisel toimusid esimeste, teiste ja kolmandate klasside ühislaulmised, mis olid pühendatud Ernesaksa sünniaastapäevale. Kõlasid tema poolt viisistatud  lastelaulud „Rongisõit", „Kati karu" jpt. Laulude vahele räägiti toredaid fakte Laulutaadi elust.

Laulupooltunnid olid südamlikud, nii lapsed kui õpetajad lasid julgelt lauluhäälel kõlada. Kes enne  ei teadnud Gustav Ernesaksast  suurt midagi, lahkus laulupooltunnist kindlasti targemana.

Huvijuht Reet Hannit aitasid laulupooltundidel:

3E klassi õpilased Jete Pärtel ja Timo Fomitsev

3C klassi õpilased  Marken Väli ja Beatrice Püvi

3A klassi õpilased  Karsten Honga ja Eleri Jaaniste

Muusikaõpetaja Helen Tuga ja tema noored kandlemängijad.