Vanad laulumängud, rahvalaulud ja pillid - kõike seda sai näha ja kuulda Harjumaa ETNO päeval.

ETNO päev Ääsmäel

Keila Kooli meeskond saavutas võistlusel "Programmeerin ise" väärika koha.

Pargimaja nutikad programmeerijad

Keila Kooli meeskond saavutas võistlusel "Programmeerin ise" väärika koha.

Silmaringi avardamiseks ja uute teadmiste ammutamiseks tuleb vahel minna kodukoolist välja. Õppealajuhatajad käisid külas Hispaania Rocca al Mare Kooli õppekeskusel.

Õppealajuhatajad käisid tarkust kogumas

Reedel, 11.oktoobril andsid avatud tunde Keila Kooli muusikaõpetajad Anu Matteus, Helena Kukk, Helen Tuga ja Kadi Härma.

Teised meist ehk avatud muusikatunnid

Pisut teistmoodi koolipäevad meeldivad õpilastele ja on selgeks kinnituseks, et õppida saab ka ilma laua taga istumata.

Keskustepäevad Pargimajas

Remondi tõttu on esmaspäeval, 14.oktoobril koolimaja suletud.

Remont Pargimajas

Remondi tõttu on esmaspäeval, 14.oktoobril koolimaja suletud.

Vabariiklikud muusikaõpetajate sügispäevad toimuvad sel aastal Harjumaal. Keila Kooli muusikaõpetajad avavad sel puhul ukse enda tundidesse.

Avatud muusikatunnid

Keila Kooli gümnaasiumi õppekava ootavad ees muudatused. Gümnaasiuminoori ja õpetajaid kutsutakse sel teemal arutlema ja kaasa rääkima.

Sõna sekka - gümnaasiumi õppekava muudatused

Õpetajate päeva puhul räägiti ka raadios õpetamisega seotud muredest ja rõõmudest.

Keila Kooli õpetajad Vikerhommikus

Inimeseõpetuse tundi saab läbi viia ka nii, et õpetaja asemel seisavad klassi ees TORE noored.

TORE tunnid panid mängima

Õpetajate päev on tore päev, kauaks – kauaks meelde jääb!

Õpetajate päev "Tagasi nooruses"

Õpetajate päev on tore päev, kauaks – kauaks meelde jääb!

Reedel, 4.oktoobril tähistati koolis õpetajate päeva ning jagati tänukirju.

Keila Kool tunnustas õpetajaid

Reedel, 4.oktoobril tähistati koolis õpetajate päeva ning jagati tänukirju.

Presidendi ametikohale kandideerisd neli õpilast, 12 klassidest Siim Ülavere, Katariina Loog ja Pauli Nathan Jürgens ning 11 klassis õppiv Marcus Andreas Blieder.

ÕE uus president

Õpetajate päev on tore päev, kauaks - kauaks meelde jääb!

Stiilipäev õpetajatele "Tagasi nooruses"

Õpetajate päev on tore päev, kauaks - kauaks meelde jääb!

Reedel, 4.oktoobril tähistame koolis õpetajate päeva.

Soovikontsert õpetajatele

Reedel, 4.oktoobril tähistame koolis õpetajate päeva.

1.oktoobril tähistatakse kõikjal rahvusvahelist muusikapäeva.

1.oktoober - muusikapäev

1.oktoobril tähistatakse kõikjal rahvusvahelist muusikapäeva.

Pargimaja on vallutanud Edgar Valteri raamatukangelased - Pokud, Naksitallid, Krõllid ja veel suur hulk teisi vahvaid tegelasi.

Pokud ja Krõllid Pargimajas

Keila Kool on andnud omapoolse panuse Maailmakoristupäeva õnnestumisele.

Maailmakoristuspäev

Keila Kool on andnud omapoolse panuse Maailmakoristupäeva õnnestumisele.

Uue aastaaja algust tuleb väärikalt tähistada. Pargimaja koolipere on uuele saabujale, sügisele, rõõmsalt terekäe andnud.

Sügisnädal Pargimajas

Rege rauta sügisel ja vankrit talvel! Kevadised reisiplaanid tuleb juba nüüd paika panna.

8.- 12. klasside reisid Sankt-Peterburgi

Näitan: 1-20