Õppeaasta 2019/2020 huviringid Põhjamajas

 

Huviring Millal Kellele Kus Juhendaja
Kooliraadio Hugo iga päev 9.-12.klass raadioruum Kai Kulbok
Mudilaskoor  N, 8.15 3.b ja 4.b klass pargimaja Anu Matteus, Tiia Peenmaa
Noortekoor N, 15.20 - 16.05 9.-12.klass aula Anu Matteus, Tiia Peenmaa
Lastekoor T, 14.25-15.10 5.-9.klass aula Kadi Härma
Poistekoor E, 14.25 - 15.10 4.-9.klass aula Kadi Härma, Helena Kukk
Võrkpall K, 16.00 - 17.30 Kooli töötajad ja 10.-12.klass spordisaal Tauno Hausenberg
Poiste käsitöö T,N 15.15 - 16.15 huvilised W-108  
Dinibek Izbatõrov
Globe E-R 12:05-12:25;  R 14:15-14:45 5.-6.klass; 8.klass N-207 Lii Sepp
Robootika E, N 15.30-17.00 huvilised O-230 Rene Pedai
Solistid kokkuleppel huvilised muusikaklassid Anu Matteus, Kadi Härma, Helena Kukk
TORE N, 14:30-17:00  huvilised õpilased ja õpetajad   Heli Israel

Rahvatants

N, 13:30-15:15 4.a peeglisaal Kaia Kärner

Rahvatants

E, N 14:25-15:10 5.a peeglisaal Kaia Kärner

Rahvatants

T,14:25-15:10; R 13:30-14:15 6.a peeglisaal Kaia Kärner 

Rahvatants

K, R 14:25-15:10 7.a peeglisaal Kaia Kärner

Rahvatants

T, K 18:00 10.-12.klass aula Aire Toms

Programmeerimisring

R, 14:25-16:05 7.-9.klass arvutiklass Kristel Aiaste 
Omaloominguring kokkuleppel 9.-12.klass kokkuleppel juhendajaga Tiina Murdla, Hurmi Väljamäe
Teadusring E-R, 15:10-17:10 huvilised N-210 Ergo Haavasalu 

Näitering

N, 14:25-15:10 5.klass aula Veljo Reinik
Näitering N, 15.20 - 16.05 õpetajad aula Veljo Reinik

 

Huviringid Pargimajas 2019/2020

20.09.19

Huviringid pargimajas 2019/20 õppeaastal 

 

Huviring

Juhendaja

Millal?

Ruum

3B,4B kl koor

Tiia Peenmaa, Anu Matteus

N 8.15

saal

2B kl koor

Tiia Peenmaa

K 12.25

123

     koor     „Laululust"

Kadri Leping, Mirjam Pärtel

K 12.25-13.10

K  13.20-14.05

114/saal

1A rahvatants

Kaia Kärner

K 11.20

N 12.25

saal

2A rahvatants

Kaia Kärner

T 13. 20

N 11.20

saal

3A rahvatants

Kaia Kärner

T 13.20

R 11.20

saal

näitering

Leelo Tamkivi

K 13.20

115/saal

robootika

 

 

 

Kairi Arula

algajad

T 12.25 KOHAD TÄIS

N 12.25 KOHAD TÄIS

 

 

211

jätkajad

T 13.20

K 13.20 KOHAD TÄIS 

spordiring

Arvo Liivamägi

N 14.05

põhikooli saal

II kl inglise keel

Karin Purde

1.grupp

E 13.20 ja T 14.15

 

220

2.grupp

E 14.15 ja T 13.20

TOREKE

Karin Purde

 

N 14.15

saal

 

Toimetaja: KADRI PIHELO