Õppeaasta 2020/2021 huviringid Põhjamajas

 

Huviring

Millal Kellele Kus Juhendaja
Kooliraadio Hugo iga päev 9.-12. klass raadioruum Kai Kulbok
Mudilaskoor  N  kell 8.15 - 9.00 3.b ja 4.b klass pargimaja Anu Matteus, Tiia Peenmaa
Noortekoor N  kell 15.20 - 16.05 9.- 12. klass aula Anu Matteus, Tiia Peenmaa
Lastekoor T kell 14.25 - 15.10 5.- 9. klass aula Kadi Härma
Poistekoor E  kell 14.25 - 15.10 4.- 9. klass aula Kadi Härma, Helena Kukk
Võrkpall K  kell 16.00 - 17.30 Kooli töötajad ja 10.-12.klass spordisaal Tauno Hausenberg
Poiste käsitöö T  kell 15.15 - 16.15 huvilised W 108  
Dinibek Izbatõrov
Globe N ja R kell 14.25 - 15.10 7.- 8. klass  N 207 Lii Sepp
Robootika E kell 14.30  K kell 15.30 huvilised O 230 Rene Pedai
Solisti ring R kell 14.30 - 15.15  huvilised S 117  Helena Kukk
TORE K kell 15.15 - 16.45 huvilised õpilased ja õpetajad aula Heli Israel

Rahvatants

T kell  12.25 - 13.10 4.a peeglisaal Kaia Kärner

Rahvatants

E kell 13.20 - 14.05  5.a peeglisaal Kaia Kärner

Rahvatants

E 14.15 - 15.00 R 13.20 -14.05 6.a peeglisaal Kaia Kärner 

Rahvatants

K ja R kell 14.15 - 15.00 7.a peeglisaal Kaia Kärner

Rahvatants

T ja N kell 14.15 - 15.00 8.a  peeglisaal  Kaia Kärner

Solistid 

kokkuleppel  huvilised muusikaklassid Anu Matteus, Kadi Härma
Omaloominguring kokkuleppel 7. - 12. klass kokkuleppel juhendajaga Tiina Murdla, Hurmi Väljamäe
Teadusring

 

E K R  kell 15.10 - 16.10

T N  kell 15.10 - 17.10

huvilised N 210 Erki Haavasalu, Erik Rajamäe

Näitering

N kell 14.20 - 15.25 6. klass aula Veljo Reinik
Blogi Netikkeko iga päev 9.- 12. klass   Karl-Henri Käämer

                                   

 

Õpetajate näitering              K kell 15.00 - 16.30                        Pargimajas             Veljo Reinik                                                         

Huviringid Pargimajas 2020/2021

17.09.20

Huviringid pargimajas 2020/2021 õppeaastal 

 

Huviring

Juhendaja

Millal?

Ruum

3B,4B kl koor

Tiia Peenmaa, Anu Matteus

N kell 8.15 - 9.00 

saal

2B kl koor

Tiia Peenmaa

R kell 8.15 - 9.00  

123

     mudilaskoor 

   LAULULUST

registreerimisleht:  REGISTREERIMINE

Kadri Leping, Mirjam Pärtel

K kell 12.20 - 12.55 ja kell 13.05 - 13.50

 

123

114/saal

 

1A rahvatants

Kaia Kärner

N ja R kell 10.10 - 10.55

saal

2A rahvatants

Kaia Kärner

E kell 10.10 - 10.55

T kell 11.10 - 11.55

saal

3A rahvatants

Kaia Kärner

E ja N kell 11.10 - 11.55

 

saal

näitering

Leelo Tamkivi

K kell 13.15 - 14.45

115/saal

robootika

 

 

 

Kairi Arula

algajad

T ja K kell 12.10 - 12.55

 

 

211

jätkajad

T ja K kell 13.10 - 13.55 

TOREKE 

 Karin Purde  N kell 14.15            saal 

 

Õpetajate näitering 

Veljo Reinik

 

 

K kell 15.00 - 16.30 

          saal

 

 

 Slaavi ring 

 

Julia Karasevitš

 

 

 

E kell 13.05

N kell 12.10

 

 

 

 

 

 

 

Toimetaja: KADRI PIHELO