Keila Algkooli direktorid 1978-2009

HELGI ANSIP

Keila Algkooli direktor 1978 - 1984.
Pärit Tallinnast. Erialalt algklasside õpetaja. Töötas mitmetes koolides õpetajana ja õppealajuhatajana. Tema eestvedamisel toimus algkoolis palju koduloolisi matku, millega saavutati tunnustus kogu Eestis.

HELLA TEEMANT

Keila Algkooli direktor 1985 - 1991.
Pärit Harjumaalt. Algklasside õpetaja ja eesti keele ja kirjanduse õpetaja. Töötas ka Õpetajate Lehe toimetuses.

SIRJE RAAGMETS

Keila Algkooli direktor 1991 - 1995.
Algklasside õpetaja. Pärit Kohtla-Järvelt. Tema algatusel hakati käsitlema koduloo teemasid eesti keele ja loodusõpetuse tundides. Tema eestvedamisel toimusid ümberehitused õpetajate toas. Töötas pikka aega Keila SOS kooli direktorina.

KAJA SAAR

Keila Algkooli direktor 1995 - 1996.
Pärit Läänemaalt Sinalepa vallast. Töötas nooremteadurina, oli Pääsküla koolis algklasside õpetaja. Tema algatusel töötati välja õppematerjal koduloo õpetamiseks algklassides.
1993. aastal valiti aastaõpetajaks. Sel ajal töötas Keila Algkoolis õppealajuhatajana. Hukkus traagiliselt autoõnnetuses.

TIIU PIKPOOM

Keila Algkooli direktor 1996 - 2001.
Pärit Keilast. Keila Keskkooli vilistlane. Erialalt inglise keele filoloog. Töötanud Keila Keskkoolis inglise keele õpetajana, Keila raamatukogus, Keila Algkooli raamatukogus. Töötanud ka vene keele ja inglise keele õpetajana Keila Algkoolis. Praegu meie koolis inglise keele õpetaja. Oli 2 aastat meie koolis õppealajuhataja.

RIINA KINK

Keila Algkooli direktor 2001 - 2009.
Pärit Keilast. Keila Keskkooli vilistlane. Erialalt algklasside õpetaja. Keila Keskkooli vilistlane. Töötanud pikka aega Keila Algkoolis õpetajana.