Tugikeskus

Ly Reiman, sotsiaalpedagoog põhjamajas, 6 755 716, ly.reiman@keilakool.ee

vastuvõtuaeg: E 14:00-16:30 (eelregistreerimine e-mailitsi)

 

Tiina Tampuu, sotsiaalpedagoog pargimajas, tiina.tampuu@keilakool.ee

vastuvõtuaeg: E 14:00-16:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

 

Mare Oselein, logopeed pargimajas, mare.oselein@keilakool.ee

vastuvõtuaeg: E 14:10-16:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

 

Maret Kasepalu, psühholoog põhjamajas, 6 755 722, maret.kasepalu@keilakool.ee

vastuvõtuaeg: T 15:00-17:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

 

Liina Sepp, psühholoog põhjamajas, liina.sepp@keilakool.ee

vastuvõtuaeg: K 15:00-17:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

 

Birgit Erlemann, psühholoog pargimajas, birgit.erlemann@keilakool.ee

vastuvõtuaeg: E, T, N 09:00-14:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

 

Kairi Arula, eripedagoog pargimajas, kairi.arula@keilakool.ee 

osaleb tugirühmas N kell 13:15-15:30

 

Marika Jegers, õpiabi õpetaja, marika.jegers@keilakool.ee

vastuvõtuaeg: E 15:00-16:00 (eelregistreerimine e-mailitsi)

___________________________________________________

Pargimaja tugirühm kohtub N kell 13:15-15:30

(eelregistreerimine Tiina Tampuu kaudu)

 

Põhjamaja tugirühm kohtub T kell 10:00-12:00

(eelregistreerimine Ly Reimani kaudu)