PARGIMAJA ÕPETAJAD

27.10.16

1.        Aavik, Ülvi; klassiõpetaja; ulvi.aavik@keilakool.ee

2.        Arula, Kairi; klassiõpetaja; kairi.arula@keilakool.ee

3.        Asik, Marge; klassiõpetaja; marge.asik@keilakool.ee

4.        Barndõk, Ebelii; klassiõpetaja; ebelii.barndok@keilakool.ee

5.        Erendi, Irma; klassiõpetaja; irma.erendi@keilakool.ee

6.        Hanni, Reet; huvijuht, muusikaõpetaja; reet.hanni@keilakool.ee

7.        Kannel, Marge; klassiõpetaja; marge.kannel@keilakool.ee

8.        Kask, Laura; klassiõpetaja; laura.kask@keilakool.ee

9.        Kromanov, Imbi; arvutiõpetaja; imbi.kromanov@keilakool.ee

10.      Kula, Pilvi; klassiõpetaja, logopeed; pilvi.kula@keilakool.ee

11.      Kärner, Kaia; tantsuõpetaja; käia.karner@keilakool.ee

12.      Käsk, Angelika; angelika.kask@keilakool.ee

13.      Lang, Anu; klassiõpetaja; anu.lang@keilakool.ee

14.      Leomar, Urve; klassiõpetaja; urve.leomar@keilakool.ee

15.      Leping, Kadri; muusikaõpetus; kadri.leping@keilakool.ee

16.      Liivamägi, Arvo; kehaline kasvatus; arvo.liivamagi@keilakool.ee

17.      Matteus, Anu; muusikaõpetus; anu.matteus@keilakool.ee

18.      Mähhar, Elle; klassiõpetaja; elle.mahhar@keilakool.ee

19.      Naur, Kaidi; eripedagoog; kaidi.naur@keilakool.ee

20.      Orav, Margit; klassiõpetaja; margit.orav@keilakool.ee

21.      Peenmaa, Tiia; muusikaõpetus; tiia.peenmaa@keilakool.ee

22.      Pikpoom, Tiiu; inglise keel; tiiu.pikpoom@keilakool.ee

23.      Pudan, Reet; klassiõpetaja; reet.pudan@keilakool.ee

24.      Põldme, Piret; klassiõpetaja; piret.poldme@keilakool.ee

25.      Pärtel, Mirjam; klassiõpetaja; mirjam.partel@keilakool.ee

26.      Raissar, Triinu; eripedagoog; triinu.raissar@keilakool.ee

27.      Riga, Ilga; klassiõpetaja; ilga.riga@keilakool.ee

28.      Ruven, Annika; klassiõpetaja; annika.ruven@keilakool.ee

29.      Shevchenko, Mariia; klassiõpetaja, mariia.shevchenko@keilakool.ee

30.      Süvari-Hein, Evelin; klassiõpetaja; evelin.suvari-hein@keilakool.ee

31.      Talvar, Ulvi; klassiõpetaja; ulvi.talvar@keilakool.ee

32.      Tamkivi, Leelo; klassiõpetaja; leelo.tamkivi@keilakool.ee

33.      Torm, Ave; kehaline kasvatus; ave.torm@keilakool.ee

34.      Tuul, Maarja; klassiõpetaja; maarja.tuul@keilakool.ee

35.      Veelmaa, Katrin; klassiõpetaja; katrin.veelmaa@keilakool.ee

Toimetaja: AHTI NOOR

PÕHJAMAJA ÕPETAJAD

25.01.17

1.       Aas, Katrin; matemaatika, katrin.aas@keilakool.ee

2.       Arrak, Tiina; matemaatika; tiina.arrak@keilakool.ee

3.       Arukask, Milvi; klassiõpetaja; milvi.arukask@keilakool.ee

4.       Bašarenko, Maia; vene keel, matemaatika; maia.basarenko@keilakool.ee

5.       Birkan, Kaarin; saksa keel; kaarin.birkan@keilakool.ee

6.       Bogdanov, Ester; inglise keel; ester.bogdanov@keilakool.ee

7.       Bozzi, Mari-Liis; klassiõpetaja; mariliis.bozzi@keilakool.ee

8.       Buddell, Riin; inimeseõpetus, eesti keel ja kirjandus; riin.buddell@keilakool.ee

9.       Crandall, Maris; eesti keel ja kirjandus; maris.crandall@keilakool.ee

10.     Diaz, Rafael Martin Calvo; hispaania keel; r.calvo.diaz@gmail.com

11.     Djuženkov, Dmitri; vene keel; dmitri.djuzenkov@keilakool.ee

12.     Haugas, Raili; matemaatika; raili.haugas@keilakool.ee

13.     Hausenberg, Tauno; kehaline kasvatus; tauno.hausenberg@keilakool.ee

14.     Holmberg, Siivi; loodusõpetus, bioloogia; siivi.holmberg@keilakool.ee

15.     Hunt, Piret; inglise keel; piret.hunt@keilakool.ee

16.     Härma, Kadi; muusika; kadi.harma@keilakool.ee

17.     Israel, Heli; inimeseõpetus; heli.israel@keilakool.ee

18.     Izbatõrov, Dinibek; tööõpetus; dinibek.izbatorov@keilakool.ee

19.     Jegers, Marika; eripedagoog; marika.jegers@keilakool.ee

20.     Jurtom-Lukašin, Teele; ajalugu; teele.jurtom@keilakool.ee

21.     Kala, Mairoos; ajalugu; mairoos.kala@keilakool.ee

22.     Kalamees, Külli; käsitöö ja kodundus; kulli.kalamees@keilakool.ee

23.     Kangur, Inga; bioloogia, loodusõpetus; inga.kangur@keilakool.ee

24.     Kiintok, Riho; Äriplaani koostamine; riho.kiintok@keilakool.ee

25.     Kolodijeva, Alla; vene keel; alla.kolodijeva@keilakool.ee

26.     Kookmaa, Katrin; matemaatika; katrin.kookmaa@keilakool.ee

27.     Kopijetskaja, Marina; inglise keel; marina.kopijetskaja@keilakool.ee

28.     Kromanov, Imbi; kunst, arvutigraafika; imbi.kromanov@keilakool.ee

29.     Kukk, Helena; muusika; helena.kukk@keilakool.ee

30.     Kärner, Kaia; tantsuõpetus; kaia.karner@keilakool.ee

31.     Käämer, Karl-Henri; eesti keel ja kirjandus; karl.kaamer@keilakool.ee

32.     Lelov, Aileriin; ajalugu, ühiskond; aileriin.lelov@keilakool.ee

33.     Lepik, Tiia; matemaatika; tiia.lepik@keilakool.ee

34.     Lepikult, Siiri; kunstiõpetus, joonestamine; siiri.lepikult@keilakool.ee

35.     Luik, Hando; matemaatika; hando.luik@keilakool.ee

36.     Lukjanova, Aurika; vene keel; aurika.lukjanova@keilakool.ee

37.     Martma, Loore; kõne ja väitlus; looremartma@gmail.com

38.     Matteus, Anu; muusika; anu.matteus@keilakool.ee

39.     Metsalu, Tiina; raamatupidamine, majanduse alused; tiina.metsalu@keilakool.ee

40.     Mosen, Kati; eesti keel ja kirjandus; kati.mosen@keilakool.ee

41.     Murdla, Tiina; eesti keel ja kirjandus; tiina.murdla@keilakool.ee

42.     Must, Leila; inglise keel; leila.must@keilakool.ee

43.     Mäeste, Mark-Hendrik; matemaatika; mark.maeste@keilakool.ee

44.     Mändla, Einard; keemia; einard.mandla@keilakool.ee

45.     Neuhaus, Rauno; kehaline kasvatus; rauno.neuhaus@keilakool.ee

46.     Noor, Ahti; rakendusinformaatika; ahti.noor@keilakool.ee

47.     Noor, Pille-Riin; ajalugu; pille-riin.noor@keilakool.ee

48.     Orav, Hellike; matemaatika; hellike.orav@keilakool.ee

49.     Ottis, Kadri; ajalugu, ühiskond; kadri.ottis@keilakool.ee

50.     Pajumägi, Heldin; käsitöö ja kodundus; heldin.pajumagi@keilakool.ee

51.     Paltser, Urve; inglise keel /vene keel; urve.paltser@keilakool.ee

52.     Pang, Kärdy; inglise keel; kardy.pang@keilakool.ee

53.     Pedai, Rene; tööõpetus; rene.pedai@keilakool.ee

54.     Perens, Geron; bioloogia, loodusõpetus; geron.perens@keilakool.ee

55.     Põlluveer, Irja; kehaline kasvatus; irja.polluveer@keilakool.ee

56.     Pärlin, Anneli; giiditöö alused; anneli.parlin@keilakool.ee

57.     Raissar, Triinu; eripedagoog; triinu.raissar@keilakool.ee

58.     Rand, Diana; informaatika, uurimistööde alused; diana.rand@keilakool.ee

59.     Reiman, Ly; sotsiaalpedagoog, loodusõpetus; ly.reiman@keilakool.ee

60.     Rikkolas, Brita; eesti keel ja kirjandus; brita.rikkolas@keilakool.ee

61.     Ritval, Keirin; käsitöö ja kodundus; keirin.ritval@keilakool.ee

62.     Roolaid, Pille; eesti keel ja kirjandus; pille.roolaid@keilakool.ee

63.     Ruven, Annika; kehaline kasvatus; annika.ruven@keilakool.ee

64.     Rändla, Raul; kehaline kasvatus; raul.randla@keilakool.ee

65.     Saard, Reet; inglise keel; reet.saard@keilakool.ee

66.     Salmistu, Eve; inglise keel; eve.salmistu@keilakool.ee

67.     Sepp, Lii; geograafia, bioloogia; lii.sepp@keilakool.ee

68.     Sidorova, Svetlana; füüsika, loodusõpetus; svetlana.sidorova@keilakool.ee

69.     Sirel, Janne; klassiõpetaja; janne.sirel@keilakool.ee

70.     Säde, Karoline; inglise keel; karoline.sade@keilakool.ee

71.     Žukova, Galina; vene keel; galina.zukova@keilakool.ee

72.     Talistu, Leelo; matemaatika; leelo.talistu@keilakool.ee

73.     Tamsalu, Tiia; kehaline kasvatus; tiia.tamsalu@keilakool.ee

74.     Tasso, Sirje; kehaline kasvatus; sirje.tasso@keilakool.ee

75.     Teeääre, Äli Hanna; inglise keel; ali.teeaare@keilakool.ee

76.     Tomera, Kadri; eesti keel ja kirjandus, klassiõpetaja; kadri.tomera@keilakool.ee

77.     Toom, Kadri; eesti keel ja kirjandus; kadri.toom@keilakool.ee

78.     Torn, Maimu; füüsika; maimu.torn@keilakool.ee

79.     Turmen, Helle; inglise keel; helle.turmen@keilakool.ee

80.     Tümanok, Karin; inglise keel; karin.tumanok@keilakool.ee

81.     Vaher, Mary; eesti keel ja kirjandus; mary.vaher@keilakool.ee

82.     Vallaste, Anneli; inglise keel; anneli.vallaste@keilakool.ee

83.     Vernik, Allie; ajalugu; allie.vernik@keilakool.ee

84.     Väljamäe, Hurmi; eesti keel ja kirjandus, teatriajalugu; hurmi.valjamae@keilakool.ee

85.     Väljamäe, Jaanus; huvispordi alused; jaanus@keila.ee

86.     Vänto, Ülle; geograafia; ulle.vanto@keilakool.ee

87.     Õunmann, Kalju; päästetöö; kalju.ounmann@keilakool.ee

88.     Ümarik, Margarita; inglise keel; margarita.umarik@keilakool.ee

Toimetaja: AHTI NOOR

Konsultatsioonid

 

Pargimaja õpetajate konsultatsioonid toimuvad õpetajaga kokkuleppel!