PARGIMAJA ÕPETAJAD

11.11.19
1 Ülvi Aavik klassiõpetaja ulvi.aavik@keilakool.ee
2 Crisely Apri abiõpetaja crisely.apri@keilakool.ee
3 Kairi Arula klassiõpetaja kairi.arula@keilakool.ee
4 Marge Asik klassiõpetaja marge.asik@keilakool.ee
5 Ebelii Barndõk klassiõpetaja ebelii.barndok@keilakool.ee
6 Mari-Liis Bozzi klassiõpetaja mariliis.bozzi@keilakool.ee
7 Irma Erendi klassiõpetaja irma.erendi@keilakool.ee
8 Reet Hanni huvijuht, muusikaõpetaja reet.hanni@keilakool.ee
9 Veronika Jarošenko abiõpetaja veronika.jarosenko@keilakool.ee
10 Kasper Koitjärv klassiõpetaja kaspar.koitjarv@keilakool.ee
11 Imbi Kromanov arvutiõpetaja imbi.kromanov@keilakool.ee
12 Pilvi Kula klassiõpetaja, logopeed pilvi.kula@keilakool.ee
13 Kaia Kärner tantsuõpetaja kaia.karner@keilakool.ee
14 Angelika Käsk klassiõpetaja angelika.kask@keilakool.ee
15 Anu Lang klassiõpetaja anu.lang@keilakool.ee
16 Marge Laur klassiõpetaja marge.laur@keilakool.ee
17 Urve Leomar klassiõpetaja urve.leomar@keilakool.ee
18 Kadri Leping muusikaõpetus kadri.leping@keilakool.ee
19 Arvo Liivamägi liikumisõpetaja arvo.liivamagi@keilakool.ee
20 Ülle Lillestik klassiõpetaja ulle.lillestik@keilakool.ee
21 Anu Martin klassiõpetaja anu.martin@keilakool.ee
22 Elle Mähhar klassiõpetaja elle.mahhar@keilakool.ee
23 Kaidi Naur klassiõpetaja kaidi.naur@keilakool.ee
24 Marion Nordström abiõpetaja marion.nordstrom@keilakool.ee
25 Margit Orav klassiõpetaja margit.orav@keilakool.ee
26 Mariia Paavel abiõpetaja mariia.paavel@keilakool.ee
27 Karin Peedo abiõpetaja karin.peedo@keilakool.ee
28 Tiia Peenmaa muusikaõpetus tiia.peenmaa@keilakool.ee
29 Tiiu Pikpoom inglise keel tiiu.pikpoom@keilakool.ee
30 Reet Pudan klassiõpetaja reet.pudan@keilakool.ee
31 Karin Purde abiõpetaja karin.purde@keilakool.ee
32 Piret Põldme klassiõpetaja piret.poldme@keilakool.ee
33 Mirjam Pärtel klassiõpetaja mirjam.partel@keilakool.ee
34 Triinu Raissar eripedagoog triinu.raissar@keilakool.ee
35 Marju Rajaste abiõpetaja marju.rajaste@keilakool.ee
36 Ilga Riga klassiõpetaja ilga.riga@keilakool.ee
37 Annika Ruven klassiõpetaja annika.ruven@keilakool.ee

38

Jaana Siig klassiõpetaja jaana.siig@keilakool.ee
39 Piret Sommer psühholoog piret.sommer@keilakool.ee

40

Evelin

Süvari-Hein klassiõpetaja evelin.suvari-hein@keilakool.ee
41 Ulvi Talvar klassiõpetaja ulvi.talvar@keilakool.ee
42 Leelo Tamkivi klassiõpetaja leelo.tamkivi@keilakool.ee
43 Ave Torm liikumisõpetaja ave.torm@keilakool.ee
44 Gerhard Trolla abiõpetaja gerhard.trolla@keilakool.ee
45 Helen Tuga muusikaõpetus helen.tuga@keilakool.ee
46 Maarja Tuul klassiõpetaja maarja.tuul@keilakool.ee
47 Mait Vesker abiõpetaja mait.vesker@keilakool.ee
48 Jaanus Väljamäe liikumisõpetaja jaanus.valjamae@keilakool.ee  

 

Toimetaja: ALAR ABE

PÕHJAMAJA ÕPETAJAD

11.11.19
1 Katrin Aas matemaatika katrin.aas@keilakool.ee
2 Kristel Aiaste Küberkaitse, programmeerimine kristelaiaste@gmail.com
3 Ljudmila Aljošina matemaatika  ljudmila.aljosina@keilakool.ee
4 Tiina Arrak matemaatika tiina.arrak@keilakool.ee
5 Milvi Arukask klassiõpetaja milvi.arukask@keilakool.ee
6 Maia Bašarenko vene keel, matemaatika maia.basarenko@keilakool.ee
7 Aire Brandmeister vene keel aire.brandmeister@keilakool.ee
8 Riin Buddell eesti keel ja kirjandus riin.buddell@keilakool.ee
9 Arnd Matthias Burghardt filosoofia matthias.burghardt@eelk.ee
10 Maris Crandall eesti keel ja kirjandus maris.crandall@keilakool.ee
11 Erki Haavasalu füüsika, keemia erki.haavasalu@keilakool.ee
12 Ellen Haljand klassiõpetaja ellen.haljand@keilakool.ee
13 Raili Haugas matemaatika raili.haugas@keilakool.ee
14 Tauno Hausenberg kehaline kasvatus tauno.hausenberg@keilakool.ee
15 Eve Hint kunstiõpetaja eve.hint@keilakool.ee
16 Kadri Hiob matemaatika kadri.hiob@keilakool.ee
17 Siivi Holmberg loodusõpetus, bioloogia siivi.holmberg@keilakool.ee
18 Piret Hunt inglise keel piret.hunt@keilakool.ee
19 Kadi Härma muusika kadi.harma@keilakool.ee
20 Liina Inno  bioloogia, loodusõpetus liina.inno@keilakool.ee
21 Heli Israel inimeseõpetus heli.israel@keilakool.ee
22 Dinibek Izbatõrov tööõpetus dinibek.izbatorov@keilakool.ee
23 Marika Jegers eripedagoog marika.jegers@keilakool.ee
24 Kristel Kahro kehaline kasvatus kristel.kahro@keilakool.ee
25 Külli Kalamees käsitöö ja kodundus kulli.kalamees@keilakool.ee
26 Inga Kangur bioloogia, loodusõpetus inga.kangur@keilakool.ee
27 Birge Kanne eripedagoog birge.kanne@keilakool.ee
28 Marge Kannel ajalugu, klassiõpetaja marge.kannel@keilakool.ee
29 Karina Kirisberg eesti keel ja kirjandus karina.kirisberg@keilakool.ee
30 Michael Kirschinger saksa keele õpetaja michael.kirschinger@keilakool.ee
31 Erika Klement inglise keel erika.klement@keilakool.ee
32 Kaspar Koitjärv õpetaja (klassiõpetaja, ajalugu) kaspar.koitjärv@keilakool.ee
33 Erika Kolbakov Kombeõpetus erika.kolbakov@etiketisalong.com
34 Alla Kolodijeva vene keel alla.kolodijeva@keilakool.ee
35 Marina Kopijetskaja inglise keel marina.kopijetskaja@keilakool.ee
36 Riho Kosenkranius ajalugu ja ühiskonnaõpetus riho.kosenkranius@keilakool.ee
37 Helena Kukk muusika helena.kukk@keilakool.ee
38 Kai  Kulbok  draamaõpe kai.kulbok@keilakool.ee
39 Tarmo Kõrs kehaline kasvatus tarmo.kors@keilakool.ee
40 Marju Käo matemaatika marju.kao@keilakool.ee
41 Kaia Kärner tantsuõpetus kaia.karner@keilakool.ee
42 Karl-Henri Käämer eesti keel ja kirjandus karl.kaamer@keilakool.ee
43 Olgert Laidsaar füüsika olgert.laidsaar@keilakool.ee
44 Anita Laurand eripedagoog anita.laurand@keilakool.ee
45 Kersti Lepik inimeseõpetus kersti.lepik@keilakool.ee
46 Siiri Lepikult kunstiõpetus, joonestamine siiri.lepikult@keilakool.ee
47 Kersti Linström loodusfotograafia kerstifoto@gmail.com
48 Kairit Loodus füüsika kairit.loodus@keilakool.ee
49 Madis Loorents matemaatika madis.loorents@keilakool.ee
50 Aurika Lukjanova vene keel aurika.lukjanova@keilakool.ee
51 Anu Martin klassiõpetaja anu.martin@keilakool.ee
52 Anu Matteus muusika anu.matteus@keilakool.ee
53 Kati Mosen eesti keel ja kirjandus kati.mosen@keilakool.ee
54 Tiina Murdla eesti keel ja kirjandus tiina.murdla@keilakool.ee
55 Leila Must inglise keel leila.must@keilakool.ee
56 Gristel  Mänd eesti keel, kirjandus gristel.mand@keilakool.ee
57 Einard Mändla keemia einard.mandla@keilakool.ee
58 Merje  Möll  asendusõpetaja merje.möll@keilakool.ee
59 Rauno Neuhaus kehaline kasvatus rauno.neuhaus@keilakool.ee
60 Ahti Noor matemaatika ahti.noor@keilakool.ee
61 Pille-Riin Noor ajalugu pille-riin.noor@keilakool.ee
62 Marion Nordström abiõpetaja (jätkab) marion.nordström@keilakool.ee
63 Marili Odras loodusained marili.odras@keilakool.ee
64 Alar Olup riigikaitse alar.olup@keilakool.ee
65 Anu Olvik investeerimine anu.olvik@eek.ee
66 Sigrid Oras huvijuht II-III kooliaste sigrid.oras@keilakool.ee
67 Hellike Orav matemaatika hellike.orav@keilakool.ee
68 Kadri Ottis ajalugu, ühiskond kadri.ottis@keilakool.ee
69 Anastassia Paasik eripedagoog anastassia.paasik@keilakool.ee
70 Gerli Paavel klassiõpetaja gerli.paavel@keilakool.ee
71 Heldin Pajumägi käsitöö ja kodundus heldin.pajumagi@keilakool.ee
72 Rene Pedai tööõpetus rene.pedai@keilakool.ee
73 Kaja  Peetris  usundiõpe kaja.peetris@keilakool.ee
74 Olga Petrosjan vene keel olga.petrosjan@keilakool.ee
75 Ken Edvard Pikkorainen geograafia ken.pikkorainen@keilakool.ee
76 Geithy Plakk informaatika geithy.plakk@keilakool.ee
77 Irja Põlluveer kehaline kasvatus irja.polluveer@keilakool.ee
78 Anneli  Pärlin giiditöö alused anneliparlin@gmail.com
79 Triinu Raissar eripedagoog triinu.raissar@keilakool.ee
80 Virge Ratassepp Raamatupidamine virge@finantser.eu
81 Siiri Raudna klassiõpetaja siiri.raudna@keilakool.ee
82 Veljo Reinik Kõne ja väitlus veljo.reinik@gmail.com
83 Brita Rikkolas eesti keel ja kirjandus brita.rikkolas@keilakool.ee
84 Pille Roolaid eesti keel ja kirjandus pille.roolaid@keilakool.ee
85 Johanna Rozin ajalugu   johanna.rozin@keilakool.ee
86 Nelly Ruuge korrakaitse, piirivalve nelly.ruuge@keilakool.ee
87 Raul Rändla kehaline kasvatus raul.randla@keilakool.ee
88 Angela Saard inglise keel angela.saard@keilakool.ee
89 Reet Saard inglise keel reet.saard@keilakool.ee
90 Eve Salmistu inglise keel eve.salmistu@keilakool.ee
91 Irene Montenegro Santamarta hispaania keele õpetaja irene.santamarta@keilakool.ee
92 Andres Sepp inglise keel andres.sepp@keilakool.ee
93 Lii Sepp geograafia, bioloogia lii.sepp@keilakool.ee
94 Jelena Suhhanova vene keel jelena.suhhanova@keilakool.ee
95 Karoline Säde inglise keel karoline.sade@keilakool.ee
96 Galina Žukova vene keel galina.zukova@keilakool.ee
97 Leelo Talistu matemaatika leelo.talistu@keilakool.ee
98 Liina  Tamm klassiõpetaja liina.tamm@keilakool.ee
99 Tiia Tamsalu kehaline kasvatus tiia.tamsalu@keilakool.ee
100 Diana Tarand  inimese-  ja loodusõpetus diana.tarand@keilakool.ee
101 Sirje Tasso kehaline kasvatus sirje.tasso@keilakool.ee
102 Äli Hanna Teeääre inglise keel ali.teeaare@keilakool.ee
103 Anni Toom inglise keel anni.toom@keilakool.ee
104 Kadri Toom eesti keel ja kirjandus kadri.toom@keilakool.ee
105 Gerhard Trolla  abiõpetaja gerhard.trolla@keilakool.ee
106 Helle Turmen inglise keel helle.turmen@keilakool.ee
107 Mary Vaher eesti keel ja kirjandus mary.vaher@keilakool.ee
108 Kristiin Valdre loodusõpetus, geograafia kristiin.valdre@keilakool.ee
109 Anneli Vallaste inglise keel anneli.vallaste@keilakool.ee
110 Kristina Vatter kunstiajalugu, arvutigraafika kristina.vatter@keilakool.ee
111 Allie Vernik ajalugu allie.vernik@keilakool.ee
112 Mait Vesker abiõpetaja   mait.vesker@keilakool.ee
113 Liisi Viigisalu klassiõpetaja liisi.viigisalu@keilakool.ee
114 Hurmi Väljamäe eesti keel ja kirjandus, teatriajalugu hurmi.valjamae@keilakool.ee
115 Jaanus Väljamäe huvispordi alused jaanus@keila.ee
116 Kristi Värv majanduse kursused kristi.varv@keilakool.ee
117 Kalju Õunmann päästetöö kalju.ounmann@keilakool.ee
118 Margarita Ümarik inglise keel margarita.umarik@keilakool.ee

 

Toimetaja: ALAR ABE

Konsultatsioonid