Keila Kooli Õhtukooli õpetajad

Kadri.Toom@keilakool.ee

Rääst, Kai  keemia, mittestatsionaarse õppe õppejuht Kai.Raast@keilakool.ee

 

Aljošina, Ljudmila matemaatika, füüsika Ljudmila.Aljosina@keilakool.ee

 

Birkan, Kaarin  saksa keel Kaarin.Birkan@keilakool.ee

 

Magnus, Hille  eesti keel ja kirjandus Hille.Magnus@keilakool.ee

 

Mändla, Einard keemia Einard.Mandla@keilakool.ee

 

Paavel, Ursula inglise keel Ursula.Paavel@keilakool.ee

 

Peenmaa, Tiia  muusika  Tiia.Peenmaa@keilakool.ee

 

Sepp, Olga  ajalugu, ühiskonnaõpetus  Olga.Sepp@keilakool.ee

 

Žukova, Galina  vene keel  Galina.Zukova@keilakool.ee

 

Toom,  Kadri  eesti keel ja kirjandus  Kadri.Toom@keilakool.ee

 

Torv, Eve  bioloogia, geograafia  Eve.Torv@keilakool.ee

 

Vaks,  Ulve  eesti keel ja kirjandus  Ulve.Vaks@keilakool.ee

 

Veisalu, Tiina  kunstiajalugu  Tiina.Veisalu@keilakool.ee