Sõprusetera

13.03.17

Keila Kooli õpilased koos juhendajatega osalevad järjekordses Räpina Aianduskooli taimekasvatusprojektis "Sõprusetera". Sel aastal on meie koolist rekordarv osalejaid: 15 klassi Pargimajast ja 5 Põhjamajast.

Projekti eesmärgiks on õppida uusi oskusi, kasvatada, hooldada ja vaadelda aedherne taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju.

Räpina Aianduskooli õpilased ja juhendajad teevad katse kaasa, jagavad õpetusi, soovitusi, meeldetuletusi ja annavad nõu tekkivate küsimuste korral. Lisaks taimede kasvatamisele ootavad ees iganädalased huvitavad viktoriiniküsimused, mitmed konkursid ja võistlused ning kevadine maitsev ja tervislik hernesaak.

Kõiki projektiga seotud tegevusi kajastatakse kodulehel.

Projekt "Sõprusetera" ja suur aedherne võidu kasvatamine algas 27. veebruaril ja kestab 30. aprillini 2017.

 

Toimetaja: AHTI NOOR

Maasikasõbrad

17.02.16
 
Keila Kooli Pargimaja 7 klassi (1.B, 2.B, 2.G, 2.D, 2.F, 3.F ja 4.D) osalevad sõbrapäeva taimeprojektis "Maasikasõbrad". Projekti eesmärk on kasvatada, hooldada, vaadelda kuumaasika taimi, võrrelda erinevate sortide kasvu ja saada vilju. 
Iga klass saab endale töökomplekti, mis sisaldab nelja kuumaasika taime, kahest erisordist  - ‘Yellow Cream' (kollaseviljaline) ja ‘Regina' (punaseviljaline). 
 
Katse algab 22. veebruaril ja lõpeb 15. mail 2016. 
Räpina Aianduskooli aedniku eriala õpilased ja juhendajad teevad katse kaasa, jagavad õpetusi, soovitusi, nõuandeid ja meeldetuletusi. 
 
Lisaks kuumaasikataimede kasvatamisele ja kasvu võrdlemisele ootavad ees veel iganädalased huvitavad viktoriiniküsimused ja mitmed konkursid, mis on seotud eelkõige digivahendite kasutamise, keskkonnasõbralikkuse, taaskasutuse, nutikuse ja loovusega. 
Kõiki projektiga seotud tegevusi kajastatakse 14. veebruaril avaneval  kodulehel http://projekt.aianduskool.ee/maasikas6brad/
 
 
Toimetaja: AHTI NOOR

Creative Classroom

ARVUTIPÕHISE STATISTIKA PILOOTKOOL

16.02.17

Keila Kool on olnud arvutipõhise statistika pilootkool.

 

  

Toimetaja: AHTI NOOR