Töötajad

 

- Kristi Värv, põhikooli- ja gümnaasiumimaja juhiabi-personalitöötaja

  6 755 700

  kool@keilakool.ee

 

- Helena Eller, põhikooli- ja gümnaasiumimaja juhiabi

  6 755 700

  kool@keilakool.ee

 

- Ester Israel, algkoolimaja juhiabi

   6 781 133

   algkool@keilakool.ee

 

- Kai Kulbok, huvijuht 10.-12. klass

   6 755 714

   kai.kulbok@keilakool.ee

 

- Triinu Reedik, huvijuht 4.-9. klass (lapsehoolduspuhkusel)

- Sigrid Oras, huvijuht 4.-9. klass  

   sigrid.oras@keilakool.ee 

 

- Reet Hanni, huvijuht 1.-3. klass

   reet.hanni@keilakool.ee

 

- Ülle Uibokand, tervishoiutöötaja põhikooli- ja gümnaasiumimajas

   6 755 711

 

- Kristi Mäe, tervishoiutöötaja pargimajas

   6 781 441

   Vastuvõtuaeg E-R kl 9.00-13.00

 

- Helve Rehepapp, raamatukogu juhataja põhikooli- ja gümnaasiumimajas

   6 755 712

 

- Elle Amor, raamatukogu juhataja algkoolimajas

   elle.amor@keilakool.ee

 

- Merike Kuklase, administraator

  Keila Kool,Ehitajate tee 1

  6 755 743

   merike.kuklase@keilakool.ee

 

- Elle Hinnobert, administraator

  Keila Kool, Ehitajate tee 1

  6 755 743

  elle.hinnobert@keilakool.ee

 

- Monika Jänes, administraator

  Keila Kool, Ehitajate tee 1

  6 755 743

 monika.janes@keilakool.ee

 

- Johannes Linkholm, algkoolimaja valvur

  6 766 708

  johannes.linkholm@keilakool.ee

 

- Ahti Noor, e-päeviku administraator

  ahti.noor@keilakool.ee

 

- Kadri Pihelo, kommunikatsioonijuht

  kadri.pihelo@keilakool.ee

 

- Natali Ševtšenko, koolide toitlustusjuht

  Comlink OÜ, 6 755 715

  kool@holeinone.ee