Pidu suusabaasis

Kolmapäeval, 29. jaanuaril toimus Keila Koolis suur võimlemispidu "Keila Kooli suusabaasis on tantsupidu."

Publik sai kaasa elada kaheksale meeleolukale etteastele, mille seas oli nii tõsisemaid võimlemisnumbreid, kui paraja huumoriga vürtsitatud kavasid.

Esimestena näitasid püünel enda akrobaatilisi ja tantsulisi oskuseid õpetajad. Loomulikult kroonis koolmeistrite pingutusi publiku tuline aplaus.

Edasi läks põnevaks, sest võistlema asuti parimate kohtade pärast. Auväärne žürii oli kirju. Keila Kooli õpetajad Annika Ruven, Helen Pert ja Gerhard Trolla, õpilasesinduse president Pauli Nathan Jürgens ja Keila Tervisekeskuse juhataja Toni Meijel olid need, kes pidid langetama valiku.

Oli üksikesinejaid ja masse, lahedaid kostüüme, keerulist koreograafiat ja lihtsamaid samme, hüppeid, tõsteid, saltosid, erinevaid valgusmänge ja särtsakat muusikat. Ühesõnaga kõike, mida publik ühelt etenduselt ootab.

Kireva kava sidusid lõbusate vahetekstidega tervikuks 10. humanitaarklassi õpilane Tähte Paalaroos ja vilistlane Carlos Kuiv.

Kohad jagunesid:

4.- 6. klassid

I koht „Külmikud" 5. c klass

7.- 9. klassid

I koht „66. lend suusabaasis" 66.lennu õpilased

10.- 12. klassid

I koht „Reformierakonna tantsupidu" 10.e/r klass

Publiku lemmik

„66. lend suusabaasis" 66.lennu õpilased

Suur aitäh õpetajatele ja huvijuhtidele, kes aitasid võimlemispeo toimumisele kaasa.

Ürituse sponsorid olid Keila Tervisekeskus, Keila Crosspower ja Rhumveld Baltik OÜ.

Pilte saab vaadata: