Projekti "Vahetund" pidulik lõpetamine

Teisipäeval, 3. märtsil toimus Keila Koolis projekti „Vahetund" lõpetamine. Lastevanemate ja toetajate abiga koguti kokku 1540.00 eurot, mille eest soetati keksukummid ja footbagid, mis aitavad vähemalt vahetunnis nutiseadme kotti unustada. Suurim rahaline toetus tuli kohalikult ettevõttelt Harju Elekter AS. Tallinn Moon Rotary Klubi ja olümpiavõitja Erki Nool andsid õpilastele üle kingitused ja loomulikult head soovitused, kuidas vahetundides ennast füüsiliselt liigutada. Kummikeks ja footbag on unustusehõlma vajunud vanad head mängud, mis on jõukohased igas vanuses ja sportlikus vormis inimesele. Mis aga kõige tähtsam, need tegevused panevad omavahel suhtlema!

Esimesed hüpped kummikeksuga tegid kooli direktor Mait Tõitoja ja spordimees Erki Nool. Siis oligi järg laste käes! Vahetunnid on lahedad!