Keila Kooli sünnipäevapidustused on pidulikud ja meeleolukad. Pargimajas sai vana maja kuulda nii laste laule kui pillilugusid.

Keila Kool 328

Keila Kooli 3.e klassi õpilane Marian Piir osales Lastekaitse Liidu loovkonkursil „Õigus olla mina ise“ ja tema töö äratas tähelepanu.

Õigus olla mina ise

Noored filmitegijad osalesid Saue Gümnaasiumi filmifestivalil.

SNOFF ja 3 h klass

Noored filmitegijad osalesid Saue Gümnaasiumi filmifestivalil.

Tallinna Ülikooli käitumis-ja neuroteaduste tippkeskuse doktor Avo-Rein Tereping tunneb muret Eesti noorte kuulmislanguse pärast.

Täna räägime kuulmisest

Kunstinädala raames korraldati Pargimajas keskuste päev, kus kõik töötaod olid seotud erinevate kunstiliikidega.

Kunstipäev Pargimajas

November on lugemiskuu, mis keskendub Põhjala kirjandusele.

Rõõm lugemisest

November on lugemiskuu, mis keskendub Põhjala kirjandusele.

Vabariiklikul etluskonkursil astusid lavale ka Keila Kooli õpilased.

Etluskonkurss Põlvas

Vabariiklikul etluskonkursil astusid lavale ka Keila Kooli õpilased.

Me ise ilu tegijad!

Noorte loodud kunstitööd

Me ise ilu tegijad!

Halloweeni kõrvalt pole kusagile kadunud meie päris enda mardipäeva tähistamine.

Mardil varbad kümetavad ...

Keila Kooli noored kandlemängijad on asunud vallutama suuri lavasid. Debüüt toimus Saku Suurhallis käsitööliste laulupeol.

Kanneldajad Mardilaadal

Kolmandad klassid võtsid mõõtu rahvastepallis.

Rahvastepall Pargimajas

Kolmandad klassid võtsid mõõtu rahvastepallis.

13.novembril saavad enda osavust näidata 5.- 6. klasside KENDAMA mängijad.

Tulemas on KENDAMA võistlus

13.novembril saavad enda osavust näidata 5.- 6. klasside KENDAMA mängijad.

Novembrikuu alguses selgitati välja, kes on 4.- 6.klasside õpilaste seas ilmekamad luuletuste lugejad. Toimus majasisene etluskonkurss.

Parimad luuletuste esitajad

Traditsioonilisel Harjumaa 8. klasside geograafia teemapäeval räägiti sel korral imekaunist maast Brasiiliast.

Geograafia teemapäev

Selle aasta Mardilaadal rõõmustavad publikut Keila Kooli noored kanneldajad.

Väikekandle õpilased esinevad Mardilaadal

Selle aasta Mardilaadal rõõmustavad publikut Keila Kooli noored kanneldajad.

Keila Kooli noorte Teadusteatri etendused pakuvad vaatajatele põnevaid katseid ja ärgitavad keemiat õppima. Ilma teadmisteta ei saa ka turvaliselt pauku teha ja tuld välja võluda.

Vaatemäng koos tule ja tossuga

Kas sina tead, kuidas kõlavad raudnaelad, mis on löödud vana kännu sisse? Muusik Silver Sepp rõõmustas noort publikut, mängides viise ebaharilikel pillidel.

Teistmoodi kontsert Pargimajas

Pargimajas on tõukerataste jaoks olemas septsiaalsed rattahoidjad.

Tõukerattad Pargimajas

Pargimajas on tõukerataste jaoks olemas septsiaalsed rattahoidjad.

Koolivorm on mugav ja mõnus ning säästab nii lapsi kui vanemaid peavalust, mida panna homme kooli selga.

Koolivormi tellimine

Läänemaal asuva Oru kooli 22 koolimeistrit külastasid sügisvaheajal Keila Kooli.

Väike suurel külas

Näitan: 1-20