Öölugemine pargimajas

Reede õhtul toimus Pargimajas raamatuid ja lugemist armastavatele lastele Öölugemine.  Öölugemine on vahva traditsiooniline üritus, mis on mõeldud 3.-4. klassi õpilastele.  Sedapuhku toimus üritus 14.ndat korda ja kandis alapealkirja “Maailma muinasjutud”. Koolimaja oli täis sulelisi ja karvaseid, kroonitud ning kroonimata päid – kõik need aga olid meie enda maja tublid õpetajad ja töötajad. Üritusele olid kutsutud ka külalised Harju Maakonnaraamatukogust ning üllatuskülalisene astus laste ette muinasjutuvestja Polina Tšerkassova. Pärast ettelugemisi said aga lapsed oma teadmised, nutikuse ja osavuse proovile panna aaretejahis. Peale keskööd algas öökino ja lapsed said kaasa elada saabastega kassi seiklustele. Ööbimine koolisaalis oli aga põnevaks vahelduseks kodusele voodile.

Fotod Valdur Vacht ja Varje Mägi.