Uudiseid laulukooride tegemistest

Keila Kooli kooridel on enne suurele peole minemist palju tegemisi, nii puhkusemaigulisi kui töiseid. Kolmapäeval, 29.mail külastasid poistekoori liikmed koos dirigent Kadi Härmaga Teatri- ja Muusikamuuseumit ja osalesid  programmis „Lähme laulupeole" ning pärastlõuna möödus Keila Terviserajal, kus harjutati discgolfi mängimist. Dirigent korraldas poistele väikse  preemia väljasõidu, sest tööd on tehtud palju ja  enne suurele peole minemist  kulub väike lõõgastus ikka marjaks ära.

Neljapäeval, 30.mail sõidab Keila Kooli Lastekoor Hiiumaale kontsertreisile. Dirigendi Kadi Härma sõnul on tegemist Harjumaa lastekooride ühisprojektiga „Rõõm laulust", mis ühendab Kose, Viimis ja Keila Kooli koore. Meretagusel maal  antakse koos Hiiumaa tütarlastekooriga 2 kontserti – Kärdlas ja Käinas.

Säärane ühine esimene on juba teistkordne, varasemalt on projektikoor lasknud häältel kõlada Ahvenamaal.

Lastekooride projekti „Rõõm laulust" veab Kose Gümnaasiumi muusikaõpetaja Heli Sepp.