Kõrget lendu, 62. lend!

21.juunil saadeti heade soovide, tänusõnade ja lillekuhjadega saadeti ellu Keila Kooli 62.lend.

Direktor Mait Tõitoja pani noortele südamele, et ees on loomise aeg – enese ja ennast ümbritseva keskkonna loomise aeg. Edasi saavad minna need, kes võtavad suurelt ette ja omavad selget sihti.  Tuleb otsida, leida, koostööd teha. „Nendel noortel siin on olemas südametunnistus ja headus, mis aitab hoida meie Eesti Vabariiki" rääkis direktor.

Oma kõnes tänas Mait Tõitoja lapsevanemaid, kes on teinud suure osa tööst ning aidanud noored finišisse. Kool annab noorele akadeemilised tarkused, kodu lisab sinna juurde vee ja maitseained, mis seob kõik saadud teadmised üheks tervikuks.

Direktor avaldas lootust, et mõne aasta pärast koputab ehk nii mõnigi tänane lõpetaja koolimaja uksele, sest ka temast on saanud õpetaja. Ja seda kõike tänu koolmeistritele, kes oma teadmiste, oskuste ja huvidega on olnud õpilastele eeskujudeks ja innustajateks.

Keila linnapea Enno Fels pöördus 62. lennu poole tõdemusega, et jalg on neil juba tuleviku ukse vahel, nüüd tuleb jätkata samas vaimus. Ees on ootamas uus ja huvitava elu ning eneseotsimised - ja leidmised. „Kui tunned rõõmu, järelikult oled langetanud õige valiku", julgustas linnapea.

„Kõik emad ja isad mõtlevad oma lastele, unistavad, kelleks nad võiksid saada ja kuhu jõuda", rääkis lapsevanem Erki Tamm. Ta innustas noori otsima enda teed ja kuulama igatsuse allikat, mis on peidus igas inimesed. Igatsused aga peegeldavad meie olemust ja loomust. Erki Tamm andis ellu- astujatele kaasa hindamatu tarkusetera -  „Kuulake neid, kes teist tõeliselt hoolivad!"

„Unista suurelt! Pole olemas võimatuid unistusi!" Nii julgustas lõpetajaid klassijuhataja Ülle Vänto. Õpetaja toonitas oma kõnes, et elus tuleb võtta aega armastamiseks, naeratamiseks ja unistamiseks  ning kindlasti tuleb osata olla tänulik.

Lõpetajate nimel kõneles Revo Rattassepp.

62. lend kinkis koolile aegumatud teadmiste allikad - raamatud.

Head lõpetajad! Kõrget lendu ja püsige ikka kursil!

Palju õnne kõikidele lapsevanematele!

Siiras tänu õpetajatele!