Rõõm lõputunnistusest

21.juunil said lõputunnistused Keila Kooli mittestatsionaarse õppe 9. ja 12. klasside lõpetajad.

Direktor Mait Tõitoja kiitis lõpusirgele jõudjaid, sest on suur kunst jagada ennast mitmete asjade vahel. Käia kolmel õhtul nädalas koolis – see nõuab pühendumist ja vahel isegi eneseületamist. Preemiaks on tänane aktus ja lõputunnistus. Direktor tänas lõpetajate lähedasi ja õpetajaid, kes aitasid igati kaasa sellele, et koolitee saaks lõpetatud.

Keila abilinnapea Eike Käsi oli kindel, et kui oled juba õppima hakanud, siis tekib suur soov sellega jätkata. Õppimine ei olegi nii raske!

Õpetaja Olga Sepp julgustas lõpetajaid suurelt unistama, sest osadel unistustel on kombeks täituda. Tema sõnul on kooli lõpetamine nagu raamatu ühe peatüki lõpetamine. See paneb hetkeks seistama ja mõtisklema, kuhu edasi? Õpetaja toonitas oma kõnes, et ainult püsivus viib sihile, seega tuleb aina minna ja minna. Olga Sepp pani noortele südamele, et kõige tähtsam on eristada head halvast ja hoiduda kurjast. Ainult nii saad olla õnnelik.

Lõpetajate nimel kõneles 12.klassi lõpetaja Jarno Mirma, kes tänas kõiki koolmeistreid toetuse ja hoolimise eest. Mirma sõnul ühendab tänaseid lõpetajaid headus ja vaatamata erinevustele, soov seista üksteise eest. Tänu sellele jõutigi täna siia, Keila Kooli lõpuaktusele.

Palju õnne kõikidele lõpetajatele ja nende lähedastele!

Aitäh õpetajatele!