7.b klassi meeleolukas loovtöö

Esmaspäeval, 17.detsembril toimus koolitöötajate laste jõulupidu, mille korraldajaks oli 7.b klass.

Kolmandas kooliastmes tuleb kõikidel klassidel otsustada, millise loovtöö nad ettevalmistavad. Kes soovib, võib seda teha individuaalselt, väiksema grupina või hoopis terve klassiga. Õpetaja Heli Israeli klass otsustas teha jõulupeo.

Publik nägi meeleolukat lühinäidendit „12 kuud", külas käis Jõulumees koos kahe päkapikuga. Peolt ei puudunud erinevad mängud ja tantsud koos Jõulumehe ja päkapikkudega. Sai joonistada, tantsida ja ennast morsi ning magusa ampsuga turgutada.

Loomulikult kuulas Jõulutaat laste laule ja luuletusi ning andis vastu kingipaki.

7.b klassi loovtöö õnnestus igati ning igas vanuses peolised said veeta koos vanematega ühe meeleoluka õhtu.