Keila Kooli lastekoori kõrge lend

Laupäeval, 26. jaanuaril toimus Estonia kontserdisaalis Kooriühingu aastagala. Vaieldamatult on tegemist Eesti koorimuusika kõige olulisema sündmusega, kus kohal kõik oma ala meistrid. Suur au ja samas vastutus oli seal esinejatena üles astuda ka Keila Kooli lastekooril.

Dirigent Kadi Härma juhendamisel kanti ette  Gustav Ernesaksa ja Evald Tammlaane „Hõbepurjeses paadis" ning kaks osa Veljo Tormise laulutsüklist lastekoorile „Kiige katsumine" ja „Kadritants".

Lauljate sõnul oli Estonia laval nii hea laulda, et tekkis soov seda tunnet kogeda veel ja veel. Koori dirigent ja muusikaõpetaja Kadi Härma jäi koori esinemisega väga rahule. „Koor oli  motiveeritud ja iga väiksematki nüanssi tabav."

Meie kooli lastekoor  pälvis väga hea ja sooja vastuvõtu pubikult ning sai kontserti kuulanud Eesti tuntud dirigentidelt suurepärast tagasisidet.

Soovime jõudu meie kooli lastekoorile ja suurepärasele dirigendile!

Ürituse salvestasid Klassikaraadio ja Tallinna TV.

Saade järele vaadatav: https://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/varia/19044-2019-01-26-eesti-kooriuhingu-aastapreemiad-2018