Suvekuudel on Pargimaja bürool uued lahtioleku ajad.

Pargimaja info

Suvekuudel on Pargimaja bürool uued lahtioleku ajad.

Pargimaja on esmaspäeval suletud

Vajalik info

Pargimaja on esmaspäeval suletud

Traditsiooniline lemmikloomapäev tõi kooliõuele kokku mitukümmned vahvat koera, kassi, jänest ja teisi toredaid tegelasi.

Lemmikloomad kooliõues

Ootame sügisest oma kollektiivi uusi töötajad.

Vabad töökohad Keila Koolis

Ootame sügisest oma kollektiivi uusi töötajad.

Rahvatarkus ütleb, et andmise rõõm on suurem, kui saamise rõõm. Just seda kogesid maikuu viimasel päeval 3f. klassi noored näitlejad.

Pipi etendus käis külas lastehaiglas

Märtsis toimunud rahvusvahelisel KÄNGURU võistlusel osalesid Keila Kooli õpilased, kes said tunnustatud diplomite ja meenetega.

Känguru võistluse parimad

Algklasside tublimad õpilased käisid Pärnus ja külastasid Pernova Loodusmaja.

Kahvadega tiigist putukaid püüdmas

Algklasside tublimad õpilased käisid Pärnus ja külastasid Pernova Loodusmaja.

Poistekoor käis Tallinnas, lastekoor sõidab Hiiumaale.

Uudiseid laulukooride tegemistest

Poistekoor käis Tallinnas, lastekoor sõidab Hiiumaale.

Kaks kolmandat klassi panid ennast proovile näitlejatena.

Pipi Pargimajas

Kaks kolmandat klassi panid ennast proovile näitlejatena.

Meie kooli muusika õppetooli juht ja muusikaõpetaja Kadri Härma tõi au ja kuulsust Keila Koolile.

Tore uudis

Ühel kaunil maikuu hommikul kutsus õpetaja Einard Mändla huvilisi linde vaatlema ja linnulaulu kuulama.

Tunnike linnulaulu keskel

Kõik, kõik on uus septembrikuus. Selgunud on lapsed, kes alustavad õppimist muusika- ja tantsuklassis.

Tantsu-ja muusikaklassi katsete tulemused

Viimaks on selgunud kollektiivid, kes said pääsu suurele peole.

XXVII laulu- ja XX tantsupidu “Minu arm

Viimaks on selgunud kollektiivid, kes said pääsu suurele peole.

Noorte loomevõistlusel „Ood eesti keelele“ säras Keila Kooli noor autor Tähte Paalaroos.

Palju õnne Tähtele!

Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 2.b klassi ja Keila Kooli 2.a klassi sõprussuhted kirjade kaudu on kestnud ligi 2 pikka aastat. Nüüd kohtuti päriselt.

15 uut sõpra

Kooliõpilaste poolt väljamõeldud ja sotsiaalmeediasse postitatud emotsionaalne väljaütlemine tõi kaasa paanika ja politsei sekkumise.

Pane tähele!!!

Harjumaa koolide omaloomingukonkursil särasid meie kooli noored värsisepad.

Parimad noored luuletajad

Harjumaa koolide omaloomingukonkursil särasid meie kooli noored värsisepad.

15.mail ootame kõiki meeleolukale kevadkontserdile.

Tule kuulama, vaatama, kaasa elama!

15.mail ootame kõiki meeleolukale kevadkontserdile.

Kuigi koolivorm on soovituslik, siis tasuks sellele mõelda. Kes praegu tellib, saab vormi kätte enne kooliaasta algust.

Koolivormi tellimine

Raamatukogus saab vaadata meeleolukat näitust, mis koosneb 2018/2019 õppeaasta jooksul käsitöö-, kunsti- ja tehnoloogiaõpetuse tundides valminud töödest.

Näitus Harju Maakonnaraamatukogus

Näitan: 1-20