Tarkuselinnud heategevuseks

Advendiajal hakkavad inimesed rohkem hoolima ja märkama. Toimuvad heategevuslikud laadad, korjandused, etendused ja kontserdid.

Algatatakse palju uusi projekte, aga on ka selliseid, mis toimivad aastast aastasse.

Heategevusprojekt  "Meie panus" kuulub sinna viimaste sekka. Aktiivsed koolinoored haaravad sellest kinni ja aitavad igati kaasa esimest tüüp diabeeti põdevate laste ja noorte heaolule.

Nii ka sel aastal.

Meie kooli tütarlapsed 6a; 6b; 8f; 8c; ja 8b klassidest ning õpetaja Külli Kalamees osalesid heategevusprojektis  "Meie panus" ja  valmistasid üle 30 öökulli.

Laste poolt tehtud öökullid kogutakse kokku, pannakse  firmade kingipakkidesse ning saadud tulu jõuab Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu kaudu abivajajateni.

Hoolimine pole häbiasi, märka ja aita!