Meie kooli muusika õppetooli juht ja muusikaõpetaja Kadri Härma tõi au ja kuulsust Keila Koolile.

Tore uudis

Ühel kaunil maikuu hommikul kutsus õpetaja Einard Mändla huvilisi linde vaatlema ja linnulaulu kuulama.

Tunnike linnulaulu keskel

Kõik, kõik on uus septembrikuus. Selgunud on lapsed, kes alustavad õppimist muusika- ja tantsuklassis.

Tantsu-ja muusikaklassi katsete tulemused

Viimaks on selgunud kollektiivid, kes said pääsu suurele peole.

XXVII laulu- ja XX tantsupidu “Minu arm

Viimaks on selgunud kollektiivid, kes said pääsu suurele peole.

Noorte loomevõistlusel „Ood eesti keelele“ säras Keila Kooli noor autor Tähte Paalaroos.

Palju õnne Tähtele!

Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 2.b klassi ja Keila Kooli 2.a klassi sõprussuhted kirjade kaudu on kestnud ligi 2 pikka aastat. Nüüd kohtuti päriselt.

15 uut sõpra

Kooliõpilaste poolt väljamõeldud ja sotsiaalmeediasse postitatud emotsionaalne väljaütlemine tõi kaasa paanika ja politsei sekkumise.

Pane tähele!!!

Harjumaa koolide omaloomingukonkursil särasid meie kooli noored värsisepad.

Parimad noored luuletajad

Harjumaa koolide omaloomingukonkursil särasid meie kooli noored värsisepad.

15.mail ootame kõiki meeleolukale kevadkontserdile.

Tule kuulama, vaatama, kaasa elama!

15.mail ootame kõiki meeleolukale kevadkontserdile.

Kuigi koolivorm on soovituslik, siis tasuks sellele mõelda. Kes praegu tellib, saab vormi kätte enne kooliaasta algust.

Koolivormi tellimine

Raamatukogus saab vaadata meeleolukat näitust, mis koosneb 2018/2019 õppeaasta jooksul käsitöö-, kunsti- ja tehnoloogiaõpetuse tundides valminud töödest.

Näitus Harju Maakonnaraamatukogus

Kristopher Muraveiski saavutas Harjumaa Laululapse konkursil väga hea koha.

Hea tulemus laulukonkursilt

Kristopher Muraveiski saavutas Harjumaa Laululapse konkursil väga hea koha.

Oskuainete õppetool avab 6.mail põhikooli õpilaste tööde näituse.

Õpilastööde näitus

Oskuainete õppetool avab 6.mail põhikooli õpilaste tööde näituse.

Enda koduümbrust tuleb teada. Just seetõttu toimub Keila Koolis kogukonnapäev, mille raames saavad noored tutvuda Keilas tegutsevate asutuste ja ettevõtetega.

Kogukonnapäev koolis

9. klasside ja 12. klasside lõpuaktused juunis.

Lõpuaktused Keila Koolis

9. klasside ja 12. klasside lõpuaktused juunis.

Kui Sulle meeldib töötada lastega, siis tule ja kandideeri meile tööle!

Otsime oma meeskonda uusi töötajaid

Kui Sulle meeldib töötada lastega, siis tule ja kandideeri meile tööle!

Õpetaja Riin Budelli sulest ilmunud lugu räägib sellest, kuidas meie kooli noored käisid Inglismaal keelt praktiseerimas.

Kent School of English

Pargimaja tähistas 150 aasta möödumist esimesest laualupeost.

Südamega tehtud pidu

Pargimaja tähistas 150 aasta möödumist esimesest laualupeost.

Pargimaja büroo tööajas on koolivaheajal väike muudatus.

Pane tähele!

Pargimaja büroo tööajas on koolivaheajal väike muudatus.

Keila Kooli meeskond saavutas parima tulemuse ja selleks on loomulikut esimene koht.

Mälumäng "Mõttemeister"

Näitan: 21-40