Mittestatsionaarne õpe

Dokumente mittestatsionaarsesse õppesse võtame vastu tööpäeviti Keila Kooli büroos (Ehitajate tee 1).

Sisseastumiseks vajalikud dokumendid on: avaldus, tunnistus, ID kaart või pass, dokumendifoto ja väljavõte õpilasraamatust (välja arvatud 10. klassi astujatel).

Keila Kooli mittestatsionaarne õpe on loodud eesmärgiga, pakkuda täiskasvanutele, kellel on koolitee pooleli jäänud, võimalust lõpetada põhikool ja gümnaasium. Õhtukool on Keilas tegutsenud juba üle 50. aasta ning meie juures on lõputunnistuse saanud ligemale tuhat õpilast. Ootame kõiki, kes on huvitatud teadmiste omandamisest ning paremast toimetulekust elus!

Taotlus mittestatsionaarsesse õppesse õppima asumiseks siin

Taotlus mittestatsionaarsest õppest kustutamiseks siin

Raamatukogu on avatud argipäeviti.

Koolimaja reeglid

1. Koolimaja on tööpäeviti avatud 07.00–20.00.

2. Koolimaja on laupäeval avatud 07.30–16.00.

3. Kaks minutit enne tunnikella heliseb eelkell.

4. Õpilased ilma õpetajata klassiruumis ei viibi.

5. Aknalaudadel ja radiaatoritel me ei istu.

6. Koolimajas kanname vahetusjalatseid!

7. Kooli ruumides viibime üleriieteta!

8. Koolimajas hoiame puhtust, prügi paneme prügikasti.