LOODEMAJA ÕPETAJAD

9.09.20
Jana Denissova   Jana.Denissova[@]keilakool.ee
Ivika Aasa   Ivika.Aasa[@]keilakool.ee
Liidia Derlõš   Liidia.Derlos[@]keilakool.ee
Ingrid Fels   Ingrid.Fels[@]keilakool.ee
Meeri Fink   Meeri.Fink[@]keilakool.ee
Julia Guljajeva   Julia.Guljajeva[@]keilakool.ee
Larissa Kanger   Larissa.Kanger[@]keilakool.ee
Julia Karasevitš   Julia.Sevtsuk[@]keilakool.ee
Lidia Liivik   Lidia.Liivik[@]keilakool.ee
Nadežda Lisovskaja   Nadezda.Lisovskaja[@]keilakool.ee
Galina Malofejeva   Galina.Malofejeva[@]keilakool.ee
Olha Matviitchuk   olha.matviichuk[@]keilakool.ee
Jelena Mihhejeva   Jelena.Mihhejeva[@]keilakool.ee
Oksana Orotško   Oksana.Orotsko[@]keilakool.ee
Tatjana Parinova   Tatjana.Parinova[@]keilakool.ee
Jelena Prigodina   Jelena.Prigodina[@]keilakool.ee
Ljudmila Pukki   Ljudmilla.Pukki[@]]keilakool.ee
Valeria Sedler   Valeria.Sedler[@]keilakool.ee
Ivan Shchegolev   Ivan.Shchegolev[@]keilakool.ee
Iuliia Shurman   Iuliia.Shurman[@]keilakool.ee
Irina Skvortsova   Irina.Skvortsova[@]keilakool.ee
Svetlana Suldenko   Svetlana.Suldenko[@]keilakool.ee
Natalja Šutkova   Natalja.Sutkova[@]keilakool.ee
Tõnu Talve   Tonu.Talve[@]keilakool.ee
Nadežda Vavilova   Nadezda.Vavilova[@]keilakool.ee
Inna Õunapuu   Inna.Ounapuu[@]keilakool.ee
Aleksaders Sapogs   Aleksanders.Sapogs[@]keilakool.ee

 

Toimetaja: ALAR ABE

PARGIMAJA ÕPETAJAD

10.09.20
1 Ülvi Aavik klassiõpetaja ulvi.aavik[@]keilakool.ee
2 Crisely Apri abiõpetaja crisely.apri[@]keilakool.ee
3 Kairi Arula klassiõpetaja kairi.arula[@]keilakool.ee
4 Marge Asik klassiõpetaja marge.asik[@]keilakool.ee
5 Ebelii Barndõk klassiõpetaja ebelii.barndok[@]keilakool.ee
6 Mari-Liis Bozzi klassiõpetaja mariliis.bozzi[@]keilakool.ee
7 Irma Erendi klassiõpetaja irma.erendi[@]keilakool.ee
8 Reet Hanni huvijuht, muusikaõpetaja reet.hanni[@]keilakool.ee
9 Veronika Jarošenko abiõpetaja veronika.jarosenko[@]keilakool.ee
10 Julia Karasevitš abiõpetaja julia.sevtsuk[@]keilakool.ee
11 Imbi Kromanov arvutiõpetaja imbi.kromanov[@]keilakool.ee
12 Pilvi Kula klassiõpetaja, logopeed pilvi.kula[@]keilakool.ee
13 Kaia Kärner tantsuõpetaja kaia.karner[@]keilakool.ee
14 Angelika Käsk klassiõpetaja angelika.kask[@]keilakool.ee
15 Anu Lang klassiõpetaja anu.lang[@]keilakool.ee
16 Marge Laur klassiõpetaja marge.laur[@]keilakool.ee
17 Urve Leomar klassiõpetaja urve.leomar[@]keilakool.ee
18 Kadri Leping muusikaõpetus kadri.leping[@]keilakool.ee
19 Arvo Liivamägi liikumisõpetaja arvo.liivamagi[@]keilakool.ee
20 Ülle Lillestik klassiõpetaja ulle.lillestik[@]keilakool.ee
21 Anu Martin klassiõpetaja anu.martin[@]keilakool.ee
22 Elle Mähhar klassiõpetaja elle.mahhar[@]keilakool.ee
23 Kaidi Naur klassiõpetaja kaidi.naur[@]keilakool.ee
24 Marion Nordström huvijuht marion.nordstrom[@]keilakool.ee
25 Karin Peedo abiõpetaja karin.peedo[@]keilakool.ee
26 Tiia Peenmaa muusikaõpetus tiia.peenmaa[@]keilakool.ee
27 Tiiu Pikpoom inglise keel tiiu.pikpoom[@]keilakool.ee
28 Reet Pudan klassiõpetaja reet.pudan[@]keilakool.ee
29 Karin Purde abiõpetaja karin.purde[@]keilakool.ee
30 Kärt Põldme abiõpetaja kart.poldme[@]keilakool.ee
31 Piret Põldme klassiõpetaja piret.poldme[@]keilakool.ee
32 Mirjam Pärtel klassiõpetaja mirjam.partel[@]keilakool.ee
33 Triinu Raissar eripedagoog triinu.raissar[@]keilakool.ee
34 Ilga Riga klassiõpetaja ilga.riga[@]keilakool.ee
35 Annika Ruven klassiõpetaja annika.ruven[@]keilakool.ee
36 Jaana Siig klassiõpetaja jaana.siig[@]keilakool.ee
37 Piret Sommer psühholoog piret.sommer[@]keilakool.ee
38 Evelin Süvari-Hein klassiõpetaja evelin.suvari-hein[@]keilakool.ee
39 Ulvi Talvar klassiõpetaja ulvi.talvar[@]keilakool.ee
40 Leelo Tamkivi klassiõpetaja leelo.tamkivi[@]keilakool.ee
41 Ülle Tomingas abiõpetaja ulle.tomingas[@]keilakool.ee
42 Ave Torm liikumisõpetaja ave.torm[@]keilakool.ee
43 Gerhard Trolla abiõpetaja gerhard.trolla[@]keilakool.ee
44 Helen Tuga muusikaõpetus helen.tuga[@]keilakool.ee
45 Maarja Tuul klassiõpetaja maarja.tuul[@]keilakool.ee
46 Jaanus Väljamäe liikumisõpetaja jaanus.valjamae[@]keilakool.ee

 

Toimetaja: ALAR ABE

PÕHJAMAJA ÕPETAJAD

9.09.20
1 Katrin Aas matemaatika katrin.aas[@]keilakool.ee
2 Ljudmila Aljošina matemaatika  ljudmila.aljosina[@]keilakool.ee
3 Kristiin Anton loodusõpetus, geograafia kristiin.anton[@]keilakool.ee
4 Kairo Arna kehaline kasvatus kairo.arna[@]keilakool.ee
5 Tiina Arrak matemaatika tiina.arrak[@]keilakool.ee
6 Maia Bašarenko vene keel, matemaatika maia.basarenko[@]keilakool.ee
7 Aire Brandmeister vene keel aire.brandmeister[@]keilakool.ee
8 Riin Buddell eesti keel ja kirjandus riin.buddell[@]keilakool.ee
9 Arnd Matthias Burghardt filosoofia matthias.burghardt[@]eelk.ee
10 Daniel James Coll inglise keel daniel.coll[@]keilakool.ee
11 Maris Crandall eesti keel ja kirjandus maris.crandall[@]keilakool.ee
12 Erki Haavasalu füüsika, keemia erki.haavasalu[@]keilakool.ee
13 Ellen Haljand klassiõpetaja ellen.haljand[@]keilakool.ee
14 Raili Haugas matemaatika raili.haugas[@]keilakool.ee
15 Tauno Hausenberg kehaline kasvatus tauno.hausenberg[@]keilakool.ee
16 Eve Hint kunstiõpetaja eve.hint[@]keilakool.ee
17 Kadri Hiob matemaatika kadri.hiob[@]keilakool.ee
18 Siivi Holmberg loodusõpetus, bioloogia siivi.holmberg[@]keilakool.ee
19 Piret Hunt inglise keel piret.hunt[@]keilakool.ee
20 Kadi Härma muusika kadi.harma[@]keilakool.ee
21 Liina Inno  bioloogia, loodusõpetus liina.inno[@]keilakool.ee
22 Heli Israel inimeseõpetus heli.israel[@]keilakool.ee
23 Dinibek Izbatõrov töö- ja tehnoloogiaõpetus dinibek.izbatorov[@]keilakool.ee
24 Marika Jegers eripedagoog marika.jegers[@]keilakool.ee
25 Jarmo Johkem riigikaitse alar.olup[@]keilakool.ee
26 Teele Jurtom-Lukašin ajalugu   teele.jurtom[@]keilakool.ee
27 Kristel Kahro kehaline kasvatus kristel.kahro[@]keilakool.ee
28 Külli Kalamees käsitöö ja kodundus kulli.kalamees[@]keilakool.ee
29 Inga Kangur bioloogia, loodusõpetus inga.kangur[@]keilakool.ee
30 Birge Kanne eripedagoog birge.kanne[@]keilakool.ee
31 Marge Kannel ajalugu, klassiõpetaja marge.kannel[@]keilakool.ee
32 Karina Kirisberg eesti keel ja kirjandus karina.kirisberg[@]keilakool.ee
33 Michael Kirschinger saksa keele õpetaja michael.kirschinger[@]keilakool.ee
34 Mihkel Kohava Kõne ja väitlus mihkelkohava[@]gmail.com
35 Kaspar Koitjärv õpetaja (klassiõpetaja, ajalugu) kaspar.koitjärv[@]keilakool.ee
36 Alla Kolodijeva vene keel alla.kolodijeva[@]keilakool.ee
37 Marina Kopijetskaja inglise keel marina.kopijetskaja[@]keilakool.ee
38 Riho Kosenkranius ajalugu ja ühiskonnaõpetus riho.kosenkranius[@]keilakool.ee
39 Imbi Kromanov Arvutigraafika imbi.kromanov[@]keilakool.ee
40 Monika Kruusmägi inglise keel monika.kruusmagi[@]keilakool.ee
41 Helena Kukk muusika helena.kukk[@]keilakool.ee
42 Kai  Kulbok  draamaõpe kai.kulbok[@]keilakool.ee
43 Tarmo Kõrs kehaline kasvatus tarmo.kors[@]keilakool.ee
44 Marju Käo matemaatika marju.kao[@]keilakool.ee
45 Kaia Kärner tantsuõpetus kaia.karner[@]keilakool.ee
46 Karl-Henri Käämer eesti keel ja kirjandus karl.kaamer[@]keilakool.ee
47 Olgert Laidsaar füüsika olgert.laidsaar[@]keilakool.ee
48 Aileriin Lelov ajalugu, ühiskonnaõpetus aileriin.lelov[@]keilakool.ee
49 Kersti Lepik inimeseõpetus kersti.lepik[@]keilakool.ee
50 Siiri Lepikult kunstiõpetus, joonestamine siiri.lepikult[@]keilakool.ee
51 Kersti Linström loodusfotograafia kerstifoto[@]gmail.com
52 Kairit Loodus füüsika kairit.loodus[@]keilakool.ee
53 Madis Loorents matemaatika madis.loorents[@]keilakool.ee
54 Aurika Lukjanova vene keel aurika.lukjanova[@]keilakool.ee
55 Anu Martin klassiõpetaja anu.martin[@]keilakool.ee
56 Anu Matteus muusika anu.matteus[@]keilakool.ee
57 Kristi Metshein informaatika, haridustehnoloog kristi.metshein[@]keilakool.ee
58 Kati Mosen eesti keel ja kirjandus kati.mosen[@]keilakool.ee
59 Tiina Murdla eesti keel ja kirjandus tiina.murdla[@]keilakool.ee
60 Leila Must inglise keel leila.must[@]keilakool.ee
61 Gristel  Mänd eesti keel, kirjandus gristel.mand[@]keilakool.ee
62 Einard Mändla keemia einard.mandla[@]keilakool.ee
63 Merje  Möll  asendusõpetaja merje.moll[@]keilakool.ee
64 Rauno Neuhaus kehaline kasvatus rauno.neuhaus[@]keilakool.ee
65 Ahti Noor matemaatika ahti.noor[@]keilakool.ee
66 Pille-Riin Noor ajalugu, inimeseõpetus pille-riin.noor[@]keilakool.ee
67 Marion Nordström huvijuht I kooliaste marion.nordstrom[@]keilakool.ee
68 Sigrid Oras huvijuht II-III kooliaste sigrid.oras[@]keilakool.ee
69 Hellike Orav matemaatika hellike.orav[@]keilakool.ee
70 Kadri Ottis ajalugu, ühiskonnaõpetus kadri.ottis[@]keilakool.ee
71 Anastassia Paasik eripedagoog anastassia.paasik[@]keilakool.ee
72 Gerli Paavel klassiõpetaja gerli.paavel[@]keilakool.ee
73 Heldin Pajumägi käsitöö ja kodundus heldin.pajumagi[@]keilakool.ee
74 Rene Pedai töö- ja tehnoloogiaõpetus rene.pedai[@]keilakool.ee
75 Kaja  Peetris  usundiõpe kaja.peetris[@]keilakool.ee
76 Olga Petrosjan vene keel olga.petrosjan[@]keilakool.ee
77 Geithy Plakk informaatika, haridustehnoloog geithy.plakk[@]keilakool.ee
78 Irja Põlluveer kehaline kasvatus irja.polluveer[@]keilakool.ee
79 Anneli  Pärlin giiditöö alused anneliparlin[@]gmail.com
80 Raivo Raam geograafia raivo.raam[@]keilakool.ee
81 Triinu Raissar eripedagoog triinu.raissar[@]keilakool.ee
82 Virge Ratassepp Raamatupidamine virge[@]finantser.eu
83 Siiri Raudna klassiõpetaja siiri.raudna[@]keilakool.ee
84 Veljo Reinik Kõne ja väitlus veljo.reinik[@]gmail.com
85 Brita Rikkolas eesti keel ja kirjandus brita.rikkolas[@]keilakool.ee
86 Pille Roolaid eesti keel ja kirjandus pille.roolaid[@]keilakool.ee
87 Nelly Ruuge korrakaitse, piirivalve nelly.ruuge[@]keilakool.ee
88 Raul Rändla kehaline kasvatus raul.randla[@]keilakool.ee
89 Sulo Saar töö- ja tehnoloogiaõpetus sulo.saar[@]keilakool.ee
90 Reet Saard inglise keel reet.saard[@]keilakool.ee
91 Eve Salmistu inglise keel eve.salmistu[@]keilakool.ee
92 Lii Sepp geograafia, bioloogia lii.sepp[@]keilakool.ee
93 Ermo Soobik füüsika, loodusõpetus ermo.soobik[@]keilakool.ee
94 Jelena Suhhanova vene keel jelena.suhhanova[@]keilakool.ee
95 Karoline Säde inglise keel karoline.sade[@]keilakool.ee
96 Galina Žukova vene keel galina.zukova[@]keilakool.ee
97 Leelo Talistu matemaatika leelo.talistu[@]keilakool.ee
98 Liina  Tamm klassiõpetaja liina.tamm[@]keilakool.ee
99 Tiia Tamsalu kehaline kasvatus tiia.tamsalu[@]keilakool.ee
100 Sirje Tasso kehaline kasvatus sirje.tasso[@]keilakool.ee
101 Äli Hanna Teeääre inglise keel ali.teeaare[@]keilakool.ee
102 Anni Toom inglise keel anni.toom[@]keilakool.ee
103 Kadri Toom eesti keel ja kirjandus kadri.toom[@]keilakool.ee
104 Gerhard Trolla  abiõpetaja gerhard.trolla[@]keilakool.ee
105 Mary Vaher eesti keel ja kirjandus mary.vaher[@]keilakool.ee
106 Anneli Vallaste inglise keel anneli.vallaste[@]keilakool.ee
107 Kristina Vatter kunstiajalugu, arvutigraafika kristina.vatter[@]keilakool.ee
108 Allie Vernik ajalugu allie.vernik[@]keilakool.ee
109 Ilmar Vessin Küberkaitse ilmar.vessin[@]kaitseliit.ee
110 Liisi Viigisalu klassiõpetaja liisi.viigisalu[@]keilakool.ee
111 Hurmi Väljamäe eesti keel ja kirjandus, teatriajalugu hurmi.valjamae[@]keilakool.ee
112 Jaanus Väljamäe huvispordi alused jaanus[@]keila.ee
113 Kristi Värv majanduse kursused kristi.varv[@]keilakool.ee
114 Kalju Õunmann päästetöö kalju.ounmann[@]keilakool.ee
115 Margarita Ümarik inglise keel margarita.umarik[@]keilakool.ee

 

Toimetaja: ALAR ABE

Konsultatsioonid