Headuse kool

Keila Kooli algkoolimajas sai alguse projekt „Headuse kool". Huvijuhi Marion Nordströmi sõnul on tegemist algatusega, mis käivitus tänu kaastöötajate valmisolekule alati midagi uut katsetada. Sõnapaar ei peida endas mingeid varjatud tähendusi. Hea tähendab head, headus sõbralikku meelt, positiivseid emotsioone ja toetavaid kaaslasi.

Igal kuul on oma kindel teema, mida kõik klassid koos õpetajaga püüavad mängude- ja erinevate tegevuste kaudu lahti mõtestada. September on rõõmsate mõtete kuu. Nüüd algavadki hommikud sellega, et väiksed klassipered jagavad omavahel häid mõtteid ning emotsioone. Kuu lõpus valmivad kogetust teosed, mida saab ka teistega jagada. Olgu selleks plakat, suur ühisjoonistus, raamat või hoopis video.

Millise teema toob endaga kaasa oktoober, jääb hetkel veel saladuseks.