Teistmoodi liikumistunnid

Maikuu viimasel nädalal toimusid 2.-3. klasside liikumistunnid suurel jalgpallistaadionil, mida  viisid läbi Keila Jalgpalliklubi  treenerid Tanel ja Erkki. Kindlasti polnud need tavapärased liikumistunnid, kus sai joosta, hüpata ning lihtsalt palli taga ajada. Treenerite eesmärk oli tutvustada lastele jalgpalli kui spordiala.

Tunnid olid mängulised ja põnevad ning kõik õpilased said ennast tunda ka tõelise profina. Seda siis, kui prooviti jalgpalli mängida just nii nagu seda teevad pesuehtsad jalgpallurid.

Eks seda näitab aeg, kui paljud tüdrukud ja poisid said tänu liikuminädalale külge jalkapisiku. Oleks ju tõeliselt vahva, kui Keila Koolist sirguksid tulevad Peled, Ronaldod ja Beckhamid.