Lõpetajate muljeid aktusest

Neljapäeval, 17. juunil toimusid Keila Koolis 9. klasside aktused.

Õnnitlemise ajal jagasid enda muljeid ja emotsioone verivärsked põhikooli lõpetajad.

DEMI VIIRA

9.a klass

Minu emotsioonid on ainult head. Ülivägev aktus oli! Mina tegin ka lõpukõne, millega samuti väga rahul olen. Hästi palju kiirustamist oli, just õnnitlemise ajal oleksin tahtnud pikemalt ja rohkem aega. Aga muidu on emotsioonid väga head, imelised. Natuke olen kurb ka. Aga meil on väga kokkuhoidev klass, nii et saame ka suvel koos olla ja aeg veeta. Ma ei tea veel, kas jään siia või lähen ära. Ootan hetkel veel vastust Vanalinna Hariduskolleegiumist. See, et tuli viimasel aastal nii palju distantsil õppida, teeb natuke kurvaks. Me ei saanud klassiga koos palju aega veeta, aga üritan olla positiivne. Õnneks me ei olnud terve kevad kodus, saime ikka koolis käia ja koos lõpetada.

JAANA KERS

9.e klass

Aktus oli väga meeldiv, kõik olid väga ilusti riides ja väga tore oli kuulata kooli bändi esinemist. Kõned olid ka väga toredad. Olin natuke pabinas ka. Ma pidin klassist esimesena lavale minema, siis olin natuke närvis. Mina jätkan õppimist Gustav Adolfi Gümnaasiumis.  Olen natuke kurb, sest ei näe enam oma vanu klassikaaslasi, toredad õpetajad jäävad siia. Aga muidu lähen ikka rõõmsalt tulevikule vastu. Kurvaks teeb see, et distantsõppe pärast jäid mõnedesse ainetesse lüngad ja ei saanud klassikaaslaste ja õpetajatega kokku, tuli ise palju kodus õppida. Uuele õppeaastale lähen vastu väikse ärevusega, aga kõige rohkem ikka rõõmuga.

LAUR MAIDE

9.e klass

Aktus oli hea, selline mõnus nostalgia laks. Õudselt palav oli muidugi, hakkas ikka kõvasti higistama. Sõbraga rääkisin ka ja siis üks-kaks õpetajat saatsid sellise kurjema pilgu. Muidu oli ikka väga tore. Mõnda kõnet ikka kuulasin ka. Mina jään kindlasti edasi Keila Kooli ja lähen õpilasesindusse. Hakkan esindama meie lendu. Distantsõpe jättis küll mõned augud, aga muidu oli ikka lihtsam kui koolis käies.

KRISTOFER KERNO

9. f klass

Emotsioone on palju, närv oli sees, aga pikapeale kadus ära. See on ju normaalne, kui inimene  sellisel puhul närvis on, just selle lavale mineku pärast. Aga kõik läks hästi. Ma jätkan Keila Koolis. Sügisel näen jälle sõpru.

RAIMOND VÄLK

9. f klass

Närv oli natuke sees, kurb oli ka ja lõbus samuti. Igat emotsiooni oli natuke. Kurb olin, sest 9 klass on läbi ja sõbrad lähevad ära. Distantsõpe natuke rikkus viimast aastat, aga hea mugav oli õppida. Hinded ei olnud nii head.

LAURA TOIGER

9. b klass

Väga tore aktus oli, veidike naljakas. Kui vaatasin enda klassikaaslasi, siis veits kurb tunne tekkis. Mina lähen ära teise kooli ja see teeb natuke kurvaks, et ei ole enam kunagi samas klassis ja ei tule enam siia kooli. Mina lähen edasi õppima Pelgulinna Gümnaasiumi kunstiklassi. Enne aktust ma ei pabistanud, olin rohkem rõõmsameelne, et nüüd lõpuks tulebki punkt põhikoolile. Ja siis tuleb uus etapp. Distantsõppe pärast olen natuke kurb ka, aga samas oli see kogemus, mis jääb terveks eluks meelde. Ja seda räägin ükskord oma lastele: „Kui mina põhikoolis olin, siis minul oli nii…." Just niimoodi räägingi!