Õpilasesinduse liikmed 2020/21 õppeaastal

 

President: Kristopher Muraveiski 12.E

Asepresident: Richard Nurmela 10.klass

Sündmuste juht: Kathreen Trolla 12. E

Kooliraadio juht:  Karoliina Asumaa 12.E

Blogijuht: Alice Buht 12.R

 

    Sündmused:

  1. Maibrit Kraam 12.E
  2. Kathreen Trolla 12.E
  3. Marcus Andreas Blieder 12.E
  4. Erle Tammistu 12.E
  5. Karoliina Asumaa 12.E
  6. Merilin Ruus 12.E
  7. Keitre Rääk 12.E
  8. Simona Kambek 12.E
  9. Catriin Paet 12.E
  10. Milena Kozlova 12.E
  11. Carinee Ainola 12.E
  12. Kristopher Muraveiski 12.E
  13. Katriin Saarniit 12.E
  14. Karmen Šalk 12.E
  15. Britta Bötker 12.E
  16. Rasmus Lumiste 12.H
  17. Grith Kesamaa 12.H
  18. Renata Lääne 12.H
  19. Stenver-Raner Jaaska 12.H
  20. Karoliine Kubbi 12.J
  21. Della Melany Reikop 12.J
  22. Alice Buht  12.R
  23. Janar Prantsen 12.R
  24. Rauno Pisa 12.R
  25. Aleks Jõe 12.R
  26. Henri Vilms-Jamsa 12.R
  27. Rolf Kairo 12.R
  28. Edmond Leping 12.R
  29. Grete Kaldre 12.R
  30. Miriam Elisabet Abileid 11.E
  31. Sandra Vaide 11.E
  32. Frederik Toom 11.E
  33. Triine Palder 11.E
  34. Kren Sören Leibenau 11.E
  35. Sandra Rüütel 11.E
  36. Kristofer Pärlin 11.E
  37. Laura Kaldas 11.E
  38. Mathias Abileid 11.H
  39. Meriliis Lille 11.H
  40. Betti Nora Raasman 11.H
  41. Kati Talvar 11.H
  42. Kreete Kamber 11.H
  43. Gerda Lisette Priisalm 11.H
  44. Mike Maurice Kirschinger 11.J
  45. Ken Markus Pirnpuu 11.J
  46. Johanna Elisabeth Trubok 11.J
  47. Markus Nigul 11.R
  48. Laura Möll 11.R
  49. Heneli Tamm 11.R
  50. Hanna Brück 11.R
  51. Andreas Kelder 11.R
  52. Eleonora Bergvald 11.R
  53. Karl Kajak 11.R
  54. Carola Peet 11.R
  55. Kris-Kervin Mölder 11.R
  56. Rasmus Ader 11.R
  57. Kristofer Apri 10.K
  58. Anna-Lorete Ülend 10.K
  59. Anne-Mari Kohava 10.K
  60. Chrisanne Tamm 10.K
  61. Oliver Toom 10.K
  62. Tuuli Põldme 10.K
  63. Iko Kõplas 10.K
  64. Andreas Nigul 10.K
  65. Mihkel Käosaar 10.K
  66. Brigita Westholm 10.E
  67. Carmel Sengbusch 10.E
  68. Risto Sepp 10.E
  69. Richard Nurmela 10.G
  70. Hendrik Aarma 10.G
  71. Katariina Asumaa 10.G
  72. Meribel Väli 10.G
  73. Rebecca Reinsalu 10.G
  74. Oskar Kovalko 10.EL
  75. Annmarii Mändmets 10.EL
  76. Demi Viira 9.A
  77. Liisa Marii Mathisen 9.A
  78. Sanda-Eliis Liiva 9.A
  79. Kareen Kink 9.A
  80. Jasmin Viinamägi 9.A
  81. Mirell Truss 9.A
  82. Egle Tammets 9.A
  83. Helena Erm 9.A
  84. Teele Tiik 9.A
  85. Sandriin Valtri 9.A
  86. Laura Toiger 9.B
  87. Laura Liisa Ottep 9.B
  88. Paulina Andrejeva 9.B
  89. Elizaveta Vanitseva 9.E
  90. Carmen Jürgenson 9.F
  91. Marie Toht 9.F

   

    Kooliraadio HUGO:

  1. Fred Rudolf Ross 12.E
  2. Kathreen Trolla 12.E
  3. Karoliina Asumaa 12.E
  4. Kristopher Muraveiski 12.E
  5. Maibrit Kraam 12.E
  6. Rasmus Lumiste 12.H
  7. Herman Nikolajev 12.R
  8. Edmond Leping 12.R
  9. Karl Kajak 11.R
  10. Carola Peet 11.R
  11. Eleonora Bergvald 11.R
  12. Kris-Kervin Mölder 11.R
  13. Frederik Toom 11.E

 

        Blogi:

  1. Helena Erm 9.A
  2. Sandra-Eliis Torjus 9.A
  3. Mirell Truss 9.A
  4. Tuuli Põldme 10.K
  5. Mia-Meribel Remma 10.K
  6. Chrisanne Tamm 10.K
  7. Iko Kõplas 10.K
  8. Brigitta Westholm 10.E
  9. Richard Nurmela 10.G
  10. Ceily-Liisa Saar 10.G
  11. Meribel Väli 10.G
  12. Kriselda Kisel 10.EL
  13. Johanna Jakobson 11.H
  14. Kati Talvar 11.H
  15. Marcus-Andreas Blieder 12.E
  16. Alice Buht 12.R

 

Õpilasesindus

Juhatus