Esmaspäeval, 21. septembril käisid 5.f klassi õpilased muuseumis. Loo omamoodi koolitunnist pani kirja õpilane Kertu Muromets.

Koolitund muuseumis

Reedel, 25. septembril valitakse õpilasesindusele uus president. Päev varem sai kuulata noormeeste arvamusi koolielust, presidendi ametist, õppimisest.

Kes keda?

Pargimaja tähistab sügise sünnipäeva. Pidustused algasid 21. septembril ja kestavad terve nädala.

Sügisnädal algkoolis

Keila Kool otsib oma toredasse kollektiivi juhiabi.

Keila Kool pakub tööd

Keila Kool otsib oma toredasse kollektiivi juhiabi.

Pole vahet, kas liikled jalgsi, jalgratta- või autoga, tähelepanelik ja viisakas tuleb alati olla.

Liiklusnädal loodemajas

Hea õpilane! Kui vajad sotisaalpedagoogi, psühholoogi või HEV õppe koordinaatori abi, siis leiad need inimesed koolimajast.

Kui vajad abi

Keila Kool otsib oma toredasse kollektiivi uusi töötajaid.

Keila Kool pakub tööd

Keila Kool otsib oma toredasse kollektiivi uusi töötajaid.

2020. aasta kevadel lõpetasid Keila Kooli 61 noort inimest, edasi asusid õppima päris mitmed.

Kas kõrgkool või vaba aasta?

Tööd alustas Haridus- ja Noorteameti (endine Innove Rajaleidja) kriisiaegne nõuandetelefon.

Avati nõuandetelefon

Tuleb õppida elama koos COVID-19 viirusega ja seetõttu peame oleme hoolsad ning järgima reegelid. Kordamine on tarkuse ema!

Räägime koroonast

Oskusainete õppetool ühendas jõud muusika õppetooliga ja nii sündisid lahedad loovtööd.

Muusika ja loovus

Vahetunnid olgu lõbusad!
Keila Kooli loodemaja 9. klasside noored osalevad projektis MINU RIIK.

MINU RIIK

Keila Kooli loodemaja 9. klasside noored osalevad projektis MINU RIIK.

Augustikuu lõpus andis Keila Kooli HEV-õppe koordinaator Diana Tarand teatepulga üle uuele inimesele, Kristiina Heimonenile.

Teatepulk anti üle

Koolivorm on mugav ja praktiline. Kel huvi, saab tutvuda ja tellida.

Koolivormi tellimine

Koolivorm on mugav ja praktiline. Kel huvi, saab tutvuda ja tellida.

Keila Kooli algkoolimajas sai alguse projekt „Headuse kool“.

Headuse kool

Keila Kooli algkoolimajas sai alguse projekt „Headuse kool“.

Septembris toimuvad lennupõhised lastevanemate üldkoosolekud.

Lastevanemate üldkoosolekud

Septembris toimuvad lennupõhised lastevanemate üldkoosolekud.

Huviringid alustavad 14. septembril.

Keila Kooli huviringid

Huviringid alustavad 14. septembril.

Põhjamaja ees toimub 9. septembril kilekaante müük.

Kilekaante müük

Põhjamaja ees toimub 9. septembril kilekaante müük.

Mudilaskoor LAULULUST ootab oma ridadesse uusi lauljaid.

Mudilaskoor ootab laulma

Mudilaskoor LAULULUST ootab oma ridadesse uusi lauljaid.