On aeg tuletada meelde nii vanade kui uuemate jõululaulude sõnad ja lasta häältel kõlada.

Ühislaulmised Põhjamajas

Kaunis esitus etluskonkursil tõi kaasa teise preemia.

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Kaunis esitus etluskonkursil tõi kaasa teise preemia.

Hea eneseväljendusoskus ja ladus kirjasõna valdamine tõi Keila Kooli 8.b klassi tüdrukule esikoha.

Rävala kirjutamiskonkurss

Detsembris on Põhjamaja vahetunnid jõulukuule omaselt kiired ja tegusad.

Ühislaulmine ja kendama turniir

Detsembris on Põhjamaja vahetunnid jõulukuule omaselt kiired ja tegusad.

Keila Kooli väisasid USA saatkonna majandusnõunik Andrea Lindgren ja majandusspetsialist Taimi Veedla.

Külalised USA saatkonnast

Kodu ja kool peavad töötama ühtse eesmärgi nimel. Tore ja kokkuhoidev klassikollektiiv tekib siis, kui kaasata kooliellu lapsevanemad.

Ühtset klassi ei saa luua ainult õpetaja

Keila Kooli sünnipäevapidustused on pidulikud ja meeleolukad. Pargimajas sai vana maja kuulda nii laste laule kui pillilugusid.

Keila Kool 328

Keila Kooli 3.e klassi õpilane Marian Piir osales Lastekaitse Liidu loovkonkursil „Õigus olla mina ise“ ja tema töö äratas tähelepanu.

Õigus olla mina ise

Noored filmitegijad osalesid Saue Gümnaasiumi filmifestivalil.

SNOFF ja 3 h klass

Noored filmitegijad osalesid Saue Gümnaasiumi filmifestivalil.

Tallinna Ülikooli käitumis-ja neuroteaduste tippkeskuse doktor Avo-Rein Tereping tunneb muret Eesti noorte kuulmislanguse pärast.

Täna räägime kuulmisest

Kunstinädala raames korraldati Pargimajas keskuste päev, kus kõik töötaod olid seotud erinevate kunstiliikidega.

Kunstipäev Pargimajas

November on lugemiskuu, mis keskendub Põhjala kirjandusele.

Rõõm lugemisest

November on lugemiskuu, mis keskendub Põhjala kirjandusele.

Vabariiklikul etluskonkursil astusid lavale ka Keila Kooli õpilased.

Etluskonkurss Põlvas

Vabariiklikul etluskonkursil astusid lavale ka Keila Kooli õpilased.

Me ise ilu tegijad!

Noorte loodud kunstitööd

Me ise ilu tegijad!

Halloweeni kõrvalt pole kusagile kadunud meie päris enda mardipäeva tähistamine.

Mardil varbad kümetavad ...

Keila Kooli noored kandlemängijad on asunud vallutama suuri lavasid. Debüüt toimus Saku Suurhallis käsitööliste laulupeol.

Kanneldajad Mardilaadal

Kolmandad klassid võtsid mõõtu rahvastepallis.

Rahvastepall Pargimajas

Kolmandad klassid võtsid mõõtu rahvastepallis.

13.novembril saavad enda osavust näidata 5.- 6. klasside KENDAMA mängijad.

Tulemas on KENDAMA võistlus

13.novembril saavad enda osavust näidata 5.- 6. klasside KENDAMA mängijad.

Novembrikuu alguses selgitati välja, kes on 4.- 6.klasside õpilaste seas ilmekamad luuletuste lugejad. Toimus majasisene etluskonkurss.

Parimad luuletuste esitajad

Traditsioonilisel Harjumaa 8. klasside geograafia teemapäeval räägiti sel korral imekaunist maast Brasiiliast.

Geograafia teemapäev

Näitan: 1-20